POLECAMY

VOLVER – nowa formacja Tomka Luberta, to melodyjne i romantyczne piosenki, które zachwycą wszystkie kobiety i zakochanych w nich mężczyzn. Tomasz Lubert autor sukcesów zespołu Virgin i Video powołał do życia następny zespół – VOLVER! O Lubercie śmiało można powiedzieć, że potrafi stworzyć gwiazdę. Genialne wyczucie potrzeb rynku muzycznego w Polsce i niezwykły talent do tworzenia melodyjnych utworów to jego największy i niezaprzeczalny atut. W repertuarze między innymi hity Virgin i Video, ale przede wszystkim nowy, przebojowy materiał.

Pierwsze single pt. „Chcę” i „Jak wulkan” przez wiele tygodni gościły w czołówkach list przebojów, a wydana w październiku 2009 płyta od razu podbiła serca fanów. Przebój „Volveremos”, z którym decyzją publiczności wygrali festiwal Top Trendy oraz Bydgoszcz Hit Festiwal, został uznany Kultowym Przebojem Lata 2010 Radia WAWA. Piosenka zdobyła uznanie w Radio RMF FM, gdzie jako jedyny polski utwór znalazła się w pierwszej trójce „Przeboju Lata 2010”. Dzięki wygranej na Top Trendach, zespół został oficjalną twarzą telewizji POLSAT i jest zapraszany na wiele imprez transmitowanych przez tą stację. Przypieczętowaniem sukcesu Zespołu jest „SuperJedynka” w kategorii Debiut Roku. Przebojowe utwory skomponowane przez Tomka Luberta (autora Hitu 10-lecia stacji VIVA) gwarantują doskonałą zabawę każdej publiczności. Doskonały wybór dla klientów lubiących dobrą zabawę przy równie dobrych dźwiękach. Koncert Volver to dawka pozytywnej energii, wielki i niepowtarzalny show oraz doskonała zabawa.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Volver?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com