POLECAMY

Proponujemy Państwu niezwykłe pokazy artystyczne na eventy w wykonaniu Najszybszego Malarza Świata, Gwiazdy programu „Mam Talent!”, Tańczącego Malarza VLODYRA! Pokaz w wykonaniu artysty to doskonały sposób na uświetnienie eventu firmowego: od prezentacji produktu, po podziękowanie na gali jubileuszowej. Stworzy dla Państwa indywidualny, dedykowany show, który zadziwi i zachwyci Państwa gości oraz zapadnie w pamięć na całe życie. Namalowany obraz zostaje dla Państwa w prezencie, jako wyjątkowa pamiątka z wydarzenia.

Vlodyr talent plastyczny odkrył w dzieciństwie. Jest samoukiem. Pierwsze doświadczenia w pracy artystycznej zdobywał pracując w salonie tatuażu. Kilka lat temu na Krymie poznał Tetianę Galitsynę (zwyciężczyni 6. edycji Mam Talent!), która widząc jego talent, potencjał i kreatywność, zaproponowała mu współpracę. Vlodyr nie mieszka na stałe w Polsce. Przyjeżdża jedynie na pokazy. Na co dzień szlifuje swój warsztat w Charkowie, malując portrety.
W ofercie są następujące rodzaje pokazów artystycznych w wykonaniu VLODYR’a:

  • speed painting,
  • malowanie światłem,
  • gwiezdny show,
  • obrazy kompozycyjne.

Chcesz zorganizować występ Vlodyra – tańczącego malarza?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com