POLECAMY

„Vintage”. Terminologia tego słowa doskonale oddaje ducha zespołu – Vintage to bowiem styl, który polega na szukaniu w muzyce, w modzie, w używanych przedmiotach czy wzornictwie inspiracji najszlachetniejszymi i sprawdzonymi trendami. Słowo „Vintage” w anglojęzycznym slangu oznacza projekty sprzed lat, te nie do pobicia, które nigdy się nie zestarzały i zawsze będą wzorem do naśladowania. Hard & Happy Rock’n’Roll – tak w skrócie muzycy określają swój styl.

Wirtuozi klasycznego brzmienia, umiejący oczarować słuchaczy wysublimowanym dźwiękiem i niezwykłą energią. Muzycy zapewniają niepowtarzalną atmosferę, która zachwyci każdego, kto zjawi się na ich występie.

Krzysztof Wałecki – charyzmatyczny showman, wokalista, gitarzysta, grający i śpiewający niezwykle energetycznie, kompozytor i autor tekstów. Zachowuje doskonały kontakt z publicznością. Pozwala mu na to wieloletnie doświadczenie na scenie, występował między innymi  jako wokalista w legendarnym Oddziale Zamkniętym.

Muzycy Vintage są gwarancją wysokiej jakości muzycznej, ogromnego potencjału energetycznego i rock’n’rollowej swobody, tak cenionych przez publiczność koncertową.
Vintage to nie tylko nazwa grupy, ale także ideologia przyświecająca działaniom. Ten zespół z każdym dniem zdobywa coraz większą ilość słuchaczy i fanów w każdym wieku… na scenie to prawdziwy wulkan pozytywnych emocji!

ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY, TSA, BUDKA SUFLERA, DŻEM – oto zespoły, z którymi współpracowali lub współpracują muzycy zespołu Vintage.

POLSAT, TV4, ANTYRADIO, TERAZ ROCK – oto media, w których istnieje zespół na co dzień.

Vintage wystąpił na planie serialu „Pierwsza Miłość”.

Zespół „Vintage” proponuje półtoragodzinny energetyczny show. W repertuarze zespołu znajdują się utwory z płyty „Vintage No 1”, płyty „Wielki Zen”, a także kilka znakomitych coverów.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Vintage?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com