POLECAMY

Video Mapping 3D to nowa forma sztuki. Może przybrać formę animowanego murala na budynku, niezwykłego ożywienia samochodu czy też ukazania historycznych dziejów na makiecie miasta. Za pomocą projektorów multimedialnych o dużych jasnościach, z pozoru codzienne przedmioty transformowane są w dzieła sztuki, które pozwalają zatrzymać się na chwilę, zachwycić, pomarzyć, a nawet przestraszyć…
Pokazy laserowe
Zapraszamy do święta przestrzeni poprzecinanej wirującymi laserowymi płaszczyznami i tunelami. W specjalnie do tego celu wytworzonej „mgle”, pojawiają się kolorowe promienie lasera, tworzące w synchronizacji z muzyką ruchome konstelacje przestrzenne. Efektem tego jest powstanie u widza wrażenia przeniesienia się do innego wymiaru.  Pokazy Laserowe możemy zrealizować zarówno w plenerze, w środku, na koncercie, w teatrze.
Harfa Laserowa
Jest niezwykle efektownym (również wizualnie) instrumentem muzycznym o nietypowej budowie. Harfa laserowa znalazła zastosowanie podczas koncertów głównie muzyki elektronicznej, ale nie tylko. Używają jej m.in. Bernard Szajner, Jean Michel Jarre, Claude Lifante, Sebastien Pamart. Wprowadzi Państwa w świat laserów, światła i cudownej muzyki.
Animacje laserowe i mapping laserem

Kolorowe projektory laserowe można również wykorzystać do mappingu laserowego. Sprawdza się to zarówno na eventach, jak i w ramach instalacji stałych i czasowych na potrzeby wielkoformatowej reklamy na budynkach.

Animacje Laserowe – jest to technika, dzięki której na niewidocznym dla widza ekranie można wyświetlić wielkoformatowe animacje i ruchome obrazy. Specyficzność obrazu polega na tym, iż nie jest on w formie zdjęcia lub innego wiernego wizerunku rzeczywistości, a w formie grafiki wektorowej przypominającej szkic.

Chcesz zorganizować Pokaz laserowy? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com