POLECAMY

Debiutancka płyta grupy – “Wierzysz, wierzysz” – ukazała się we wrześniu 1998 roku.

Pochodzące z niej utwory zajmowały czołowe miejsca na listach przebojów stacji telewizyjnych i radiowych. Rok 2002 przyniósł kolejny materiał pt. “Stop stop”. Z tej płyty pochodzą: – tytułowy “Stop stop”, “Znów jesteśmy sami”, “Męski świat”. Nowe brzmienia i wyjątkowy charakter utworów sprawia, że są one coraz lepsze i naprawdę warto je mieć w swoich domowych płytotekach. Zespół VEXEL to dobra zabawa, czego doświadczyć można na licznych koncertach i festynach z ich udziałem które ściągają tłumy. Płyta “GORĄCE CIAŁA ” – przebojowa, po trosze dansowa po trosze melancholijna, elektryzująca i zachęcająca swym brzmieniem do wizyt na koncertach.
VEXEL zapewnia również niesamowitą i jedyną w swoim rodzaju obsługą muzyczną wszelkich imprez okolicznościowych (wesel, komunii, rocznic, 18 – stek, itp.), balów i bankietów oraz festynów i happeningów.

Nakładem Wydawnictwa Sunmusic ukazała się pierwsza i jedyna jak do tej pory w Polsce płyta zespołu grającego muzykę w klimatach TURBO FOLK czyli zespółu VEXEL. Gorące taneczne rytmy okraszone żywym akordeonem i wesołymi tekstami są zupełną nowością na naszym rynku muzycznym i zdobywają szeroką rzeszę fanów.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Vexel?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com