POLECAMY

Zespół VERTUS pochodzi z woj. łódzkiego. Medialnie istnieje od stycznia 2011 roku, a swoją przygodę z  muzyką rozpoczął w roku 2006. Powstał z inicjatywy wokalisty Robert Kobackiego, który jest kompozytorem wszystkich utworów jak również autorem słów. Drugi człon formacji tworzy Łukasz Owczarek klawiszowiec – saksofonista.
Mimo młodego stażu na runku, Vertus ma na swoim koncie kilka ważnych sukcesów. Został ogłoszony DEBIUTEM ROKU oraz utwór \”Zagadka\” zajął miejsce na podium w plebiscycie na PRZEBOJ LATA 2011. Vertus ma na swoim koncie liczne występy na scenie, tj. krajowe festiwale, imprezy plenerowe, występy w klubach muzycznych itp. Owocem ciężkiej pracy duetu jest autorska płyta pt. ŚWIAT JEST DLA NAS, której wydawcą jest firma Hit N Hot Music oraz oficjalny teledysk do utworu \”Zagadka\” promujący ten album. Muzyka zespołu, jak również kontakt z publicznością, to sprawdzony sposób na wyśmienitą zabawę, zarówno dla młodszych, jak i dla starszego pokolenia. Bardzo dynamiczne aranżacje wzbogacone o brzmienia muzyki elektronicznej to doskonały argument, który stoi po stronie formacji Vertus.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Vertus?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com