POLECAMY

Duet akordeonowy Vertim & Mamzel to projekt liderów dwóch znanych na rynku muzycznym zespołów – VERTIM oraz MAMZEL. Tworzą go Robert Prusiński oraz Jarosław Mamiński. Ich pasją są akordeony cyfrowe. Grają wyłącznie na żywo, wykorzystując czasami loop perkusyjny. Specjalizują się we wszelkiego rodzaju festynach, ale zagrają również na małych kameralnych imprezach typu imieniny czy urodziny.

W sierpniu 2018 roku wystąpili na Ogólnopolskim Festiwalu Disco Polo i Dance w Mościbrodach, gdzie otrzymali wyróżnienie za instrumentalne wykonanie utworu „Miłość w Zakopanem” autorstwa Sławomira Zapały. Kilka miesięcy później, 11 listopada zagrali na Festiwalu Niepodległa w Warszawie na ul. Krakowskie Przedmieście. Występowali na dożynkach w wielu miejscach w Polsce, a nawet na Weselu Kurpiowskim w Kadzidle. Cały czas się rozwijają i opracowują nowe utwory: od pięknych walców i polek, po proste utwory disco polo.

Chcesz zorganizować koncert duetu Vertim & Mamzel ?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com