POLECAMY

Grupa zawodowych muzyków prezentująca międzynarodowy folklor cygański, składający się ze starych pieśni, romansów, czardaszy i tańca. Na przestrzeni kilkunastu lat grupa współpracowała z wieloma zespołami na zachodzie, m.in. z Niemiec, Francji, Holandii i z zespołami w Polsce. W 1987 roku grupa nagrała wspólną płytę z najlepszym zespołem niemieckich Cyganów „Titi Winterstein Quinnet”, a w 1997 roku zdobyła pierwsze miejsce na Międzynarodowym Festiwalu w Ciechocinku.

Zespół „Vanessa & Sorba” tworzą Eugeniusz Merstein-Kwiatkowski, znany kompozytor i aranżer, wirtuoz cygańskiej gitary, który podczas wieloletniej kariery w Niemczech grywał z najlepszymi muzykami, jak: Pireli Lagren, Cyroli Winterstein, Titi Winterstein, oraz jego żona Vanessa – piosenkarka i tancerka. Pozostali członkowie grupy to młodzi, utalentowani instrumentaliści (akordeon, skrzypce, gitara, flet oraz tancerki).

Chcesz zorganizować koncert zespołu Vanessa & Sorba?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com