POLECAMY

USTRONSKY to 8-osobowy zespół rock’n’rollowych górali, łącząca rhythm and bluesa z popem i zadziornym rock’n’rollem. Nietuzinkowy głos wokalisty Janka Zachara, dwukrotnego zwycięzcy “Szansy na Sukces” w połączeniu z doskonała grą absolwentów Instytutu Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach, przyniósł efekt świeżej muzyki, przebojowych utworów oraz energii spojonej jednym potężnym brzmieniem – USTRONSKY. To słychać na koncertach live – zespół przekonał się o tym zostając, dzięki głosom telewidzów TVP1, laureatem 46. KFPP w Opolu w konkursie Debiuty (2009 r.).
Członkowie zespołu uważają, że każdy ma swój kawałek nieba, więc stąd nazwa zespołu. W skład zespołu od początku wchodzili wykształceni, nieprzypadkowi muzycy, mający duże doświadczenie nabyte w sesyjnym graniu w Polsce i poza jej granicami.
Zespół od zawsze stawia na jakość muzyki granej na koncertach, na poziom wykonania, brzmienie energię. Nie precyzuje swojej muzyki, nie wymyśla sztucznej otoczki wokół tego, co robi, całą energię wkłada w to, by to robić maksymalnie dobrze i bez ustępstw. Nie gra muzyki komercyjnej i nie dokłada działań, by ona taka była – nagrywa to co, akurat chce. Nie zamyka się w jednym gatunku. Grupa cały czas ewoluuje. Nie poucza w tekstach. Każdy może szukać w nich tego, czego chce. Nic na siłę. Za to Ustronsky bardzo lubi opisywać obecną rzeczywistość.

Zespół dostał się do półfinału Must be the Music, gdzie podczas dwukrotnych występów w Polsacie dostał 4 głosy na TAK.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Ustronsky?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com