POLECAMY

Tyrolia Band – jak sama nazwa wskazuje, jest zespołem grającym muzykę tyrolską. W repertuarze zespołu można usłyszeć nie tylko melodie austriackie, ale również bawarskie, szwajcarskie, czy słoweńskie. Ogólnie mówiąc zespół ukierunkowany jest na folkową muzykę Alp. Oprócz tradycyjnego brzmienia Tyrolia Band może zaprezentować się także w stylizacji, łącząc “muzykę alpejskiego ludu” z innymi gatunkami muzycznymi, takimi jak: rock, pop, dance, czy jazz. Tyrolia Band jest pierwszym zespołem w Polsce grającym muzykę określaną w krajach niemieckojęzycznych jako Alpen-Rock, który to w ostatnim czasie stał się tam bardzo popularny, docierając do wielu pokoleń, łącząc je w tym co piękne, znane i trwałe, a zarazem pełne żywiołu i nowoczesności. Zespół posiada także własne kompozycje w stylu tyrolskim wzbogacone wirtuozowskimi partiami instrumentalnymi jak i wokalnymi – jodłowanie. W zależności od publiczności program może być wykonany w oryginalnych wersjach językowych lub po polsku. Wysokie umiejętności muzyków, ich spontaniczność na scenie oraz chęć “dawania z siebie wszystko” powodują, że każdy koncert staje się niezapomniany.

Oprócz koncertów Tyrolia Band obsługuje także święta wina i piwa, Oktoberfesty, imprezy firmowe w stylu biesiady piwnej, gwarki górnicze, proponując nie tylko wspaniałą muzykę na te okazje, ale również oprawę słowną, konkursy i obsługę elektro-akustyczną.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Tyrolia Band?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com