POLECAMY

Zespół Twins założyli dwaj bracia bliźniacy – Piotr i Paweł Turowscy z Białegostoku. Powstał on w 1997 roku. Na samym początku występowali oni sami, zaś w późniejszym czasie dołączyła do nich wokalistka. W tym składzie wzięli udział w ogólnopolskim festiwalu muzyki DANCE, z którego wrócili z wyróżnieniem. Momentem przełomowym dla grupy Twins był rok 1999, kiedy to wyruszyli w dużą trasę koncertową 60 dni dookoła lata ELDOM TOUR.
W roku 2000 zespół TWINS wydał swój debiutancki singiel pod tytułem: Nic nie rozumiesz oraz nakręcił videoclip do tej piosenki, który można było zobaczyć między innymi w polskiej stacji MTV i VIVA. Teledysk ten zespół zamieścił na swojej debiutanckiej płycie pod tytułem: Nasz świat, której premiera odbyła się 27 września 2000. W lipcu 2000 Twins został zaproszony na rozdanie nagród dla wszystkich zespołów grających muzykę DANCE, połączone z mistrzostwami Polski prezenterów dyskotek gdzie wystąpili przed największym gronem Dj-ów z całej Polski. W listopadzie tego samego roku wydali drugi singiel pt. Taka gra, który cieszył się bardzo dużą popularnością w dyskotekach Polskich i zagranicznych. Kończąc promocję płyty Nasz świat, w Wakacje 2001 zespół wydał hit lata pt. SŁOŃCE, który cieszył się ogromną popularnością.
W 2002 roku nastąpiła zmiana personalna w zespole – pojawiła się nowa wokalistka.

Koncerty zespołu to duży show sceniczny oraz mocne dancowe uderzenie cieszące się dużym powodzeniem w dyskotekach.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Twins?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com