POLECAMY

TUNIA (Marta Świątek-Stanienda) – wokalistka, aktorka scen muzycznych, autorka tekstów, animatorka zabaw dla dzieci. Na czym polega fenomen TUNI? Dzięki swojej charyzmatycznej i otwartej postawie na scenie oraz nietuzinkowemu wokalowi, TUNIA zabiera dzieci w bajkowy, roztańczony i rozśpiewany świat, gdzie dobrej i mądrej zabawy nie ma końca. TUNIA powstała dzięki zaangażowaniu grupy przyjaciół, którzy od wielu lat pracują z dziećmi na różnych płaszczyznach. Jedno jest pewne – nudno nie będzie!

TUNIA może pochwalić się kilkoma teledyskami do piosenek, które również pojawią się na płycie. Największym jak do tej pory sukcesem i wyróżnieniem dla TUNI w karierze jest niewątpliwie odkrycie jej przez ogólnopolską stację telewizyjną dla najmłodszych TVP ABC, co zaprocentowało podpisaniem 5-letniej umowy na wyłączną emisję na antenie TVP ABC teledysku do piosenki „Mleko”.

Kolejnym sukcesem TUNI było zaproszenie pod koniec 2016 r. przez Marka Sierockiego (polskiego dziennikarza muzycznego) do jego kącika muzycznego w „Teleexpressie”. Owocem tego spotkania była propozycja redaktora Marka Sierockiego, aby umieścić 3 piosenki z repertuaru TUNI („Mleko”, „Pech” i „Wynalazki”) na składankach płytowych, które aktualnie wydaje przy współpracy z SONY MUSIC POLSKA. Efektem tego są 3 płyty z udziałem znanych polskich wykonawców, wśród których znalazła się również TUNIA.

Na uwagę zasługuje również powstały we wrześniu 2016 r. kanał na platformie YouTube pod tytułem „Tunia Tv”, gdzie TUNIA prezentuje swoje produkcje muzyczno-bajkowo-edukacyjne.

5 sierpnia 2018 r. miała miejsce premiera pierwszego długogrającego albumu artystki „Ciocia TUNIA – Piosenki dla dzieci”, która powiązana była z koncertem premierowym.

Chcesz zorganizować koncert TUNI ?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com