POLECAMY

Koncert wykonywany jest przez trzech renomowanych artystów muzyków i zawiera utwory na głos tenorowy oraz perły muzyki skrzypcowej. W repertuarze m.in. „Marsz Radeckiego”, Dymitri Szostakowicz – Walc nr 2 „Russian Waltz”, „Hava Nagila” (Radujmy się) – żydowska pieśń ludowa, Franz Lehar – operetka „Carewicz” – „Pieśń o Wołdze”, pieśń neapolitańska „O Sole Mio”, rosyjska melodia ludowa „Wieczorny dzwon”.

Wykonawcy:

Konrad Dębski – tenor

Absolwent wydziału wokalno-aktorskiego Akademii Muzycznej w Poznaniu. Wychowanek „Poznańskich Słowików”. Po ukończeniu studiów wokalnych występował przez 10 lat na scenie Teatru Operowego w Oldenburgu w Niemczech. Gościł na licznych scenach operowych w Niemczech i Europie. Był również śpiewakiem wielu renomowanych zespołów (np. Capella Bydgostiensis, zespół kameralny radia berlińskiego).

Artur Banaszkiewicz – skrzypce

Wirtuoz skrzypiec. Ukończył słynną Moskiewską Akademię Muzyczną im. Piotra Czajkowskiego. Gościł jako solista w najbardziej renomowanych scenach na świecie, m.in. w nowojorskim Lincoln Center, Filharmonii Berlińskiej, lipskim Gewandhaus, warszawskiej Sali Kongresowej.

Andrij Melnyk – akordeon

Najmłodszy członek grupy. Laureat licznych konkursów akordeonowych. Pochodzi z Ukrainy. Kształcił się w Akademii Muzycznej w Wilnie. Od kilkunastu lat mieszka w Poznaniu.

Zobacz także zespół Bajkalscy Kozacy.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Trio Fantastico ?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com