POLECAMY

Tranquilizer to nowy zespół z Trójmiasta, w którym udzielają się między innymi muzycy związani z takimi wykonawcami jak Blindead, czy Justyna Steczkowska.
 Zespół porusza się w klimatach triphop, experimental, minimalistic, alternative, psycho pop, czerpiąc z niesztampowych rozwiązań instrumentalnych. Na czele zespołu stoi charyzmatyczna wokalistka Luna Bystrzanowska, która swoim oryginalnym podejściem do śpiewania szuka nietypowych struktur dźwiękowych.

Projekt powołany do życia w styczniu 2013r. przez Lunę Bystrzanowską – wokalistkę. Pierwotnym składem oprócz wokalistki, był również gitarzysta i wokalista Maciej Mackiewicz. Na początku zajęli się oni barwnym przedstawieniem coverów w alternatywnej wersji. W maju 2013r. do grupy dołączyła Dorota Górawska – skrzypaczka. 
W tym składzie współpracowali do lipca 2013r. Po tym okresie zakończyli współpracę.
W maju 2014 Luna wraz z perkusistą Konradem Ciesielskim wydali wspólnie singiel ,,… of emptiness” Konrad od tej pory został w Tranquilizer, do którego dołączył również gitarzysta Michał Banasik.
13 stycznia 2015r, grupa opublikowała singiel ,,Mask off”, promujący ich debiutancką płytę ,,Take a pill”, która swoją premierę miała miesiąc później. Obecnie Tranquilizer chce skupić się na graniu koncertów i tworzeniu kolejnych dźwięków.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Tranquilizer?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com