POLECAMY

Iluzjonista Tomasz Sadowski pochodzi z Białegostoku. Sztuką iluzji zainteresował się w wieku 10 lat, oglądając w telewizji cykl pokazów znanego iluzjonisty Davida Copperfielda – wtedy postanowił pogłębić wiedzę na temat tej tajemniczej sztuki. Pierwszy pokaz przed dużą publicznością zaprezentował w 2003 roku – wzbudził wtedy duże zainteresowanie. Od tego momentu postanowił, że swoją przyszłość zwiąże ze sztuką iluzji i zostanie profesjonalnym iluzjonistą.

Jeżdżąc na spotkania i kongresy iluzjonistów w Polsce oraz za granicą doskonalił swoje umiejętności, poznając coraz nowsze efekty oraz ucząc się od najlepszych iluzjonistów na świecie. Od 2009 roku współpracuje ze swoją asystentką sceniczną Kasią, oczarowując publiczność na różnego rodzaju imprezach takich jak eventy firmowe, festyny, imprezy okolicznościowe. Podczas pokazów Kasia unosi się w powietrzu, zostaje przecięta na pół, znika w małym pudle, a nawet teleportuje się w mgnieniu oka.

W 2011 roku Iluzjonista Tomasz Sadowski zaprezentował efekt dużej iluzji scenicznej w programie telewizyjnym „Mam Talent!”, otrzymując od jurorów 3 razy TAK!

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy na scenie oraz setkom występów, które zaprezentowali dla szerokiej publiczności, ich pokazy stały się profesjonalnym show, które wprawia w zachwyt nawet najbardziej wymagającego widza. Potwierdzają to liczne opinie i referencje od zadowolonych klientów.

Iluzjonista Tomasz Sadowski wraz ze swoim „magicznym teamem” zapraszają do współpracy. W ofercie posiadają:

  • standardowe pokazy iluzji,
  • pokazy na imprezy firmowe,
  • pokazy dużej iluzji na imprezy plenerowe,
  • pokazy mikroiluzji,
  • pokazy na imprezy prywatne,
  • pokazy specjalne.

Chcesz zorganizować występ Tomasza Sadowskiego? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com