POLECAMY

Tomasz Krajewski: aktor, konferansjer, moderator, lektor, wokalista. Urodzony w 1970r. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie, Wydziały Zamiejscowe we Wrocławiu, Wydział Aktorski (1996). Od 1996-1998 aktor Wrocławskiego Teatru Współczesnego, 2001- 2003 – Teatr Nowy Wrocław. Wieloletni współpracownik wielu polskich rozgłośni telewizyjnych i radiowych. Artysta- muzyk. Tworzy materiał na własną, autorską płytę, jednocześnie doskonaląc warsztat. Wieloletnie doświadczenie, niesamowita charyzma i elektryzujący, charakterystyczny głos Tomasza Krajewskiego sprawiają, że potrafi on przyciągnąć tłumy. Dowcipny, elokwentny.
Jego osoba jest gwarancją sukcesu każdego przedsięwzięcia. Prowadzi wiele imprez, za każdym razem spotykając się z ogromną sympatią publiczności. Poprowadzi imprezy prestiżowe, masowe, eventy, pokazy mody, pokazy fryzjerskie, szkolenia, konferencje, gale, bale charytatywne, licytacje, targi. Wieloletni współpracownik Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – prowadzi koncerty na Wrocławskim Rynku, występował na scenie wraz z zespołem z repertuarem piosenek takich wykonawców jak: Ben E. King, Eddy Arnold, Michael Buble, James Blunt, Andrzej Zaucha.

Niech Żyje Bal

Recital piosenek Agnieszki Osieckiej.
Na program recitalu składają się głównie piosenki autorstwa Agnieszki Osieckiej: poetki i prozaika, najsłynniejszej polskiej autorki tekstów do piosenek – napisala ich ponad dwa tysiące. Będziemy mogli wysłuchać między innymi takich wielkich przebojów jak: „Niech żyje bal”, „Kiedy mnie już nie będzie”, czy ,,Remedium”. Piosenki Agnieszki Osieckiej były przez lata wykonywane przez wielu artystów. Są to piosenki lubiane i wydawać by się mogło znane. Jednak jak wielu z nas nuci znane słowa, nie zastanawiając się nad ich sensem? Są to przecież utwory wciąż żywe, utwory w których każdy odnaleźć może swoją prawdę, co umożliwia przedstawienie nowych, nieznanych dotąd interpretacji. Tomasz Krajewski opowie swoją historię, przeniesienie widownię w krainę dźwięków i słów, które zazwyczaj pomagają żyć. A już na pewno to życie umilają. Jest to bowiem kanon utworów, które zapadają w serce i czynią życie bardziej zrozumiałym. Recital artysty wystawiany był w Centrum Sztuki Impart we Wrocławiu, w Muzeum Architektury.Zamawiany jest często na różnego rodzaju eventy, uroczystości, dni miast czy do domów kultury. Uświetnił m.in. Bal Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu czy Wręczenie Nagród Złotego Pióra we Wrocławskim Ratuszu. Z powodzeniem wystawiany był również na Dolnośląskim Forum Politycznym i Gospodarczym w Krzyżowej. Istnieje możliwość zamówienia recitalu przy akompaniamencie zespołu muzyków lub bardziej kameralnego, przy akompaniamencie pianisty.

Chcesz zorganizować koncert Tomasza Krajewskiego?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com