POLECAMY

Tomasz Kabis to genialny iluzjonista nagrodzony w półfinale programu „Mam Talent!”. Jego wstęp zachwyca widzów niezmiennie! Zachęcamy do zapoznania się z kilkoma programami, które artysta chętnie zaprezentuje podczas imprezy.

1) One Man Show – Pokaz iluzji w wersji kabaretowej, podczas której Tomek bawi i zaskakuje. Program charakteryzuje się dużą interaktywnością. Oprócz kilku tradycyjnych trików takich, jak znikające wstążki pojawiające się u widza w kieszeni, odgadywanie wybranych kart, pojawią się też triki nieco odważniejsze – uwalnianie z kajdan, wyczarowanie śniegu na scenie, rozmnożenie butelek. Podczas spektaklu muzyka jest prezentowana na żywo przez DJ-a. Czas pokazu: 30-45 minut.

2) Magic Show – Tomasz Kabis One Man Show wzbogacony o iluzje wykonywane wraz z asystentką: podpalanie klatki, wyczarowywanie asystentki z ognia, przecinanie na pół, pojawianie się ogromnych donic z kwiatami, przejście asystentki przez brzuch iluzjonisty, przecinanie ręki (sposób D. Copperfielda), itd. Pokaz zakończony wielką zamianą miejsc prezentowaną przez Tomka w półfinałach programu „Mam Talent!”. Czas pokazu: 45 minut

3) Magic Show Tomasz Kabis i Przyjaciele – Wielki show z udziałem gwiazd znanych z programu „Mam Talent!”. Tomek opowiada historię ośmioletniego chłopca, który zamarzył o byciu czarodziejem. Podróż ta jest pełna magii. Tomek i jego asystentka spotykają po drodze wiele pozytywnych osób. Show obfituje w efekty specjalne: pokaz laserowy, fontanny iskier, efekty pirotechniczne. Muzyka prezentowana jest przez DJ-a. Czas pokazu: 1h do 1,5h z możliwością podziału na dwie części.

Chcesz zorganizować występ Tomasza Kabisa?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com