POLECAMY

Gwiazda polskiej muzyki dance lat 90., czyli Tomasz Machlik. Lider popularnego w latach 90. zespołu dance’owego I&I. Ich największe przeboje, czyli „Pocałuj mnie” czy „Miłość nigdy się nie kończy” rozbrzmiewały we wszystkich polskich dyskotekach, a koncerty cieszyły się ogromnym zainteresowaniem fanów. Po rozpadzie zespołu, Tomasz kontynuuje karierę muzyczną jako Thomas. Pierwsza płyta Thomasa zatytułowana „Love song for…” rozeszła się w platynowym nakładzie, a sam wykonawca zawładnął parkietami nie tylko polskich dyskotek. Thomas ma na koncie ogromną ilość koncertów w klubach amerykańskich i niemieckich. Kolejna płyta wykonawcy rozeszła się w złotym nakładzie.
Obecnie Thomas prezentuje repertuar przygotowany na nową płytę, jak również stare hity w aktualnych aranżacjach oraz największe przeboje muzyki tanecznej lat 90. –  hity takich wykonawców jak DJ Bobo, Ace Of Base, Fun Factory, Mr President.
Wspaniałą atmosferę w trakcie koncertu zapewnia świetny kontakt z publicznością gwarantowany przez lidera zespołu – prowadzącego w latach 90. programy muzyczne w TV Polsat.

Koncert zespołu trwa 1 godz. 15 min.

Chcesz zorganizować koncert Thomasa? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com