POLECAMY

Duet The Voice of Soul wykonuje zarówno energetyczną, gorącą muzykę flamenco, jak i nastrojowe, liryczne ballady. Wokalizy Ingi są bardzo ekspresyjne i emocjonalne, a styl gitarowy Tomasza brawurowy i wirtuozerski. Pieśni są wykonywane w języku polskim, angielskim i hiszpańskim. Różnorodne i szybko zmieniające się rytmy gwarantują silne przeżycia.

Inga Poškute – z wykształcenia śpiewaczka, dyrygent i nauczyciel z szerokim doświadczeniem artystycznym. Jej drogą życiową oraz wielką pasją jest śpiew. Wykonuje muzykę w różnorodnych stylach, nieustannie poszerzając możliwości wokalne oraz repertuar. Wielokrotnie występowała na koncertach w Filharmonii Narodowej, w Operze i Filharmonii Podlaskiej – Europejskie Centrum Sztuki, w Warszawskim Chopin Salon. Śpiewa dla publiczności nie tylko w Polsce, ale również we Włoszech, Niemczech, Austrii, Republice Czeskiej, na Ukrainie i Białorusi.

Tomasz Frączek – kompozytor, multiinstrumentalista i producent muzyczny. Gra na instrumentach od piątego roku życia. Nieustannie doskonali umiejętność gry na różnych odmianach gitar zwracając uwagę nie tylko na precyzję wykonawczą, ale też na ekspresję i widowiskowość. Oprócz utworów przeznaczonych na gitarę, komponuje muzykę fortepianową, teatralną, użytkową oraz ilustracyjną. Współpracuje z artystami na terenie kraju, jak również za granicą. Jest autorem kompozycji wykonywanych przez „The Voice of Soul”.

Chcesz zorganizować koncert duetu The Voice of Soul? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com