POLECAMY

Zespół założony w roku 2008 w Trzciance przez Bartosza Czaplińskiego oraz Karola Rodzika, ówczesnych licealistów. Jednakże regularne spotkania, czas oraz klimat zasiały w członkach grupy coś, co spowodowało, że trwa ona do dnia dzisiejszego. The Synki od początku działalności bazuje na dwóch nurtach muzycznych, jakimi są ska i reggae, nie zamyka jednak swych umysłów, a przede wszystkim uszu na inne gatunki. Do roku 2012 zespół działał lokalnie, zdobywając przy tym nagrody i wyróżnienia w licznych konkursach oraz przeglądach muzycznych. Z racji przenosin na niwę poznańską, rok ten okazał się być przełomowym dla zespołu. Grupa maksymalnie wykorzystała swoją szansę i zaczęła grać na scenach w całej Polsce. W międzyczasie pojawiały się oczywiście liczne zawirowania i kłótnie, jak w każdej normalnej polskiej rodzinie, ale finalnie po 6 latach wspólnej podróży, zespół wydał własnym sumptem płytę „Skatelita”.
Jednym z ważniejszych wydarzeń dla zespołu była wizyta w studio TVN, gdzie podczas programu śniadaniowego „Dzień Dobry TVN” Synki zagrały utwór „Przezroczystość”. W grudniu 2015 roku zespół postanowił uśpić swoje działania, jak się okazało, na pełne dwa lata. Zaniepokojeni swym stanem i stęsknieni za przygodą, w roku 2018 postanowili powstać z półmartwych, by wznowić wspólną muzyczną podróż i ponownie poczuć wiatr we włosach, niedospanie po weekendzie i zostawić w tyle przyziemne obowiązki. Synki obecnie pracują nad nowym materiałem, grając przy tym koncerty klubowe, jak i plenerowe.

Chcesz zorganizować koncert zespołu The Synki ?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com