POLECAMY

The Rookles to zespół starający się wprowadzić nową jakość na polskim rynku muzycznym.
Muzyka The Rookles to unikalne połączenie britpopu, indie rocka i funku, a znakiem rozpoznawczym formacji są beatlesowskie harmonie wokalne i świadome czerpanie z tradycji mersey beatu i korzennego rock and rolla.

The Rookles to świeżość, energia, nieopisana radość z gry, brytyjskie inspiracje, a przede wszystkim melodie, których więźniem słuchacz staje się już po pierwszym przesłuchaniu.

The Rookles ma na swoim koncie następujące sukcesy:
– finaliści konkursu Skoda Auto Muzyka – 1. miejsce w rankingu 4 jurorów (Wojciech Waglewski, Piotr Metz, Piotr Stelmach i Andrzej Smolik)
– dwa koncerty na żywo w Studiu im. Agnieszki Osieckiej – podczas pierwszego z nich, transmitowanego w audycji Piotra Stelmacha "Offensywa" na antenie Radiowej Trójki, zespół wykonał 14 utworów
– występ w charakterze gwiazdy na V Ogólnopolskim Festiwalu Beatlemania – filmowanym przez BBC London (na zaproszenie Marka Wiernika i Waldemara Kuleczki)
– finaliści Seven Festival w Węgorzewie
– finaliści T-Mobile Zrób Głośniej, faworyci Wojtka Olszaka i Marka Radulego
– finaliści Pepsi Rock Battlefield 2012, koncerty w prestiżowym Hard Rock Cafe
– 2. miejsce na Festiwalu Rock On w Wesołej

Chcesz zorganizować koncert zespołu The Rookles?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com