POLECAMY

Oryginalny i znany polski Tribute Band wykonujący utwory Beatlesów. Uznawani w Polsce i na świecie za perfekcyjną jakość. Grupa jest wiernym odzwierciedleniem zespołu The Beatles zarówno wizualnie, jak i muzycznie (garnitury szyte na miarę, buty prosto z Liverpoolu). Każdy szczegół jest perfekcyjnie dopracowany, bez odstępstw od oryginału.
Ich koncerty wyglądają jak jeden wielki show i są wierną kopią koncertu legendarnej czwórki. Jest to dowód na to, jak muzyka The Postman wpływa pozytywnie na publiczność. W repertuarze znajduje się ponad 70 utworów wielkiej czwórki oraz przebojów polskiego big bitu. Zespół występował w takich programach jak: „Droga do gwiazd”, „Ananasy z naszej klasy”, „Kawa czy herbata?”, „Pytanie na śniadanie”. Grupa trzy razy z rzędu zajmowała 1. miejsce na Ogólnopolskim Przeglądzie Utworów Beatlesów w Dzierżoniowie. Zespół występował również gościnnie na wielkim festiwalu Beatlesowskim w Berlinie w Estrel Hotel w 2002 r., gdzie zebrał od organizatorów bardzo pochlebne recenzje. Dużym doświadczeniem dla zespołu była trasa koncertowa „Lata z radiem” w 2002 r. Mogą Państwo być pewni, że The Postman będzie prawdziwą ozdobą każdej imprezy, a występ zespołu wpędzi w zachwyt każdego!

Chcesz zorganizować koncert zespołu The Postman?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com