POLECAMY

The Latest Trip to stara szkoła grania rockowych piosenek – gitarowe riffy, nieokiełznany bas, śpiewające bębny i melodyjne linie wokalu. Ponoć zespół ten istnieje od zawsze, tylko przez większość czasu nikt w nim nie grał. Jako pierwsi do składu dołączyli Paweł Lenda i Grzegorz Dyrba, których od dzieciństwa łączyły więzy przyjaźni. Źródłem powstającej muzyki i tekstów były w większej mierze wewnętrzne potrzeby, niż przemyślane zamiary. Kiedy utwory przestały mieścić się w szufladach, muzycy przenieśli się do Krakowa, by tam powitać w swoim składzie Adama Partykę i Mikołaja Spendla.

O The Latest Trip można powiedzieć, że grają połączenie grunge’u z brytyjską muzyką lat 90. „Rock” dosłownie znaczy „kołysać się’” lub „skała”, a dusza The Latest Trip jest bez wątpienia mocno rozkołysaną skałą. Skałą w tle niekończącej się drogi, którą przemierzasz Chevroletem, zaciągając się nie tyle dymem papierosowym, co urzekającą wolnością. Jednak, to nie podróż autostradą międzystanową – po prostu przyszedłeś na ich koncert.

Chcesz zorganizować koncert zespołu The Latest Trip?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com