POLECAMY

Zespół wokalny prezentujący muzykę gospel. The Gospel Time jest nowym, interesującym zjawiskiem artystycznym działającym przy Łódzkim Domu Kultury. Od 2007 r. z powodzeniem koncertuje, prezentując repertuar z gatunku muzyki gospel. Zespół wokalny skupia rozmiłowanych w śpiewie studentów i absolwentów uczelni wyższych. Grupą kierują Malwina Lewińska i Monika Marszałek – dyplomantki Sekcji Edukacji Artystycznej na Wydziale Pedagogiki Uniwersytetu Łódzkiego. Konsultantką w sprawach emisji głosu jest studentka Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej – Magdalena Szymańska.
Zespół z wyjątkową pasją i zaangażowaniem uczestniczy w wielu warsztatach na terenie kraju prowadzonych m.in. przez Briana Fentressa z USA, Natalie Philips i Petera Francisa z Londynu, Wandę Reese, Carmę Reese z USA, Solomona Facey’a z Anglii oraz Petera Steinvinga z Danii. Wokaliści doskonalą również swój głos w oparciu o nowoczesną technikę Speech Level Singing. Grupa wystąpiła w audycjach radiowych i telewizyjnych (m.in. w radiu Eska, Żak, Planeta, Wawa), w programach „Dobry wieczór”, „Strefa miejska”, „Maksymalnie kulturalnie” na antenie TVP Łódź oraz w TV TOYA). Sukcesem grupy okazał się występ w programie „Mam Talent!” i „Dzień Dobry TVN”. Są spontaniczni, żywiołowi tworząc w trakcie koncertu niepowtarzalną atmosferę. Oryginalne aranżacje z towarzyszeniem zespołu instrumentalnego Freeks stanowią o tym, że ich koncerty są dynamiczne i doskonale odbierane przez publiczność.

Program świąteczny

Na Święta Bożego Narodzenia chór The Gospel Time przygotował niezapomnianą oprawę muzyczną. Proponują Państwu koncert chóru – wyjątkowe wypełnienie świątecznych wydarzeń.

Chcesz zorganizować koncert zespołu The Gospel Time?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com