POLECAMY

Filarami zespołu są Mieszko Krzyś (wokal, gitara, autor tekstów), Krzysztof „Biały” Mędrala (perkusja) oraz od 2012 roku Adam „Raymel” Kukla (gitara basowa, chórki, instrumenty perkusyjne), w latach 2007-2012 – Marek Nitoń. W przeszłości jako Narvana, odnosili sukcesy na scenach lokalnych. Największym atutem zespołu jest Mieszko. Osoba magnetyczna, charyzmatyczna, a zarazem tajemnicza. Wokal, jakim dysponuje jest elektryzujący, a teksty są dojrzałe i piękne w swojej prostocie. Pozytywna energia i bezpośredni przekaz, jaki z nich płynie jest łatwy w odbiorze i niezwykle przyswajalny. Muzyka, którą tworzą, stanowi doskonałe dopełnienie całości.

Zespół Narvana, już jako The Chilloud wrócił w 2007 roku na scenę podczas imprezy Rock Noc w Siemianowickim Centrum Kultury, zdobywając pierwsze miejsce na festiwalu. W wyniku tego wydarzenia, zostały zarejestrowane 2 utwory „Ile bym dał” i „Ego2″, jak się później okazało był to milowy krok naprzód. Utwory te można było usłyszeć w radiowej Trójce, Roxy FM, Radiu Zachód, Radiu Szczecin i TVN. Zespół coraz częściej polecany na koncertach i festiwalach supportował takie zespoły i wykonawców jak: Reamonn, Kult, Myslowitz, Pectus, Patrycja Markowska, T-Love, Łzy, Closterkeller, Sztywny Pal Azji, Ira, Quo Vadis, Brathanki. W 2009 roku The Chilloud został zaproszony przez Anję Orthodox z zespołu Closterkeller na trasę koncertową Abracadabra Aurum Tour, gdzie w rozszerzonym składzie (do zespołu dołączył Tarek grający na gitarze) koncertował w 23 miastach całego kraju.

Zarejestrowane w marcu 2010 roku utwory: „Z powietrza postać”, „How can U lie”, „Hey Ty” oraz zremasterowany „Ile bym dał” promowały zespół w wielu rozgłośniach radiowych, w tym w radiowej Trójce. W 2012 roku zespół wydał swój pierwszy krążek „2007-2012″, który jest zbiorem wszystkich utworów stworzonych właśnie w tym okresie. W 2013 wraz z nowym gitarzystą – Januszem „Jon” Oprzędkiem, zespół skupił się na nagrywaniu kolejnego albumu. Już teraz można usłyszeć część najnowszych utworów na widowiskowych koncertach.

Chcesz zorganizować koncert zespołu The Chilloud? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com