POLECAMY

Zespół The Chance istnieje od lutego 2012. Został stworzony w trakcie jednego z etapów kwalifikacyjnych do popularnego programu „X Factor”. Magda Adamiak, Agnieszka Latusek i Monika Marcol zgłosiły się do programu jako solistki i na etapie wyłaniania czterdziestu najlepszych wykonawców, decyzją jurorów odpadły z dalszej rywalizacji. Okazało się jednak, że ci sami jurorzy zaproponowali im stworzenie zespołu i ich dalszy udział w eliminacjach, już jako trio. Co wpłynęło na taką decyzję jurorów? Otóż postanowili oni stworzyć zespół z trzech wokalistek o podobnej barwie głosu i ich zdaniem właśnie one do tego znakomicie się nadawały. Choć dotychczas praktycznie się nie znały, bez wahania podjęły wyzwanie jurorów i postanowiły wykorzystać szansę, jaką im dano.

Właśnie: SZANSĘ? Od tego słowa, symbolicznie, utworzyły nazwę swojego trio: THE CHANCE. Już jako zespół, pomyślnie pokonały kolejny stopień eliminacji w Warszawie i zakwalifikowały się do Domów Jurorskich. Od tego momentu na dobre rozpoczęła się ich wspólna, wielka, muzyczna przygoda z „X Factorem” pod okiem opiekuna i mentora, którym został Czesław Mozil.

Domy Jurorskie to kolejny etap kwalifikacyjny do występów na żywo, jednak jako The Chance z powodzeniem pokonały i tę przeszkodę, kwalifikując się do finałowej dziewiątki! Przez kolejne koncerty na żywo, The Chance szedł jak burza, zyskując sobie z każdym następnym odcinkiem kolejne rzesze fanów. Czterokrotnie stawał w dogrywkach i wychodził z nich zwycięsko, w pokonanym polu pozostawiając kolejnych, wspaniałych wykonawców. Taka liczba dogrywek sprawiła, że The Chance był najczęściej pojawiającym się na scenie „X Factora” zespołem (wykonawcą) i w statystykach programu ustanowił swoisty rekord: zaśpiewał w sumie aż 18 konkursowych piosenek.

Paradoksalnie, ogromna praca, jaką wykonał zespół, przygotowując tak wielką ilość utworów (w tym czterech dogrywkowych) pokazała szerokiej publiczności ich możliwości i wielki potencjał. W ten sposób The Chance dotarł do wielkiego finału „X Factor”, zajmując w nim ostatecznie trzecie miejsce. Program się jednak skończył, a The Chance, zgodnie z obietnicami dawanymi fanom, chce dalej razem pracować, śpiewać i zdobywać muzyczne rynki kraju i zagranicy. Niedawno zespół brał udział w programie „Śpiewajmy razem. All Together Now”, gdzie występował w roli jury.

Chcesz zorganizować koncert zespołu The Chance?  zadzwoń   604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com