POLECAMY

Żywiołowa i czadowa impreza estradowa z udziałem super znanych gwiazd. Hanna Śleszyńska, Piotr Gąsowski, Robert Rozmus, Wojciech Kaleta. Wielkie hity i przeboje z całego świata, piękne stroje szalone tempo dowcip, żart. Złote przeboje, bo tak można zatytułować spektakl muzyczny Tercetu, to składanka hitów z lat 70. i 80. zaprezentowanych w satyryczno – pastiszowej interpretacji. W programie, oprócz przebojów włoskich gwiazd takich jak Al Bano & Romina Power, Drupi, Zuccero, usłyszymy też piosenki hiszpańskie i oczywiście polskie. Oglądając “Tercet, czyli Kwartet” nie sposób się nudzić. Mnóstwo ruchu scenicznego, przezabawne kostiumy w przerysowany sposób imitujące gusta minionych lat, częste zmiany tempa, zaskoczenie. Oto, czego możemy oczekiwać wybierając się na ich występ. A wszystko to zanurzone w aurze humoru dzięki zabawnym tekstom piosenek i kabaretowym skeczom. W tej roli znakomicie prezentuje się Piotr Gąsowski, który pomiędzy utworami zabawia publiczność dowcipami i zabawnymi historyjkami, scalając program w nieprzerwane pasmo scenicznych wydarzeń.

Artyści działają wspólnie od 1995 r., od początku w tym samym składzie: Hanna Śleszyńska, Piotr Gąsowski, Robert Rozmus, Wojciech Kaleta oraz zespół muzyczny. Gwiazdy musicali “Kabaret” (Hania Śleszyńska), “Miss Sajgon”, “Pięciu braci Moe” (Robert Rozmus) i “Chicago” (Hania Śleszyńska, Robert Rozmus i Piotr Gąsowski) oraz Teatru TV, uczestnicy kabaretowych i muzycznych przedsięwzięć telewizyjnych, odtwórcy głównych ról w filmach fabularnych i serialach komediowych, od czasu do czasu występują razem.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Tercet, czyli Kwartet? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com