POLECAMY

Tax Free to zespół, który śpiewa o życiu bez ściemy i udawania. Gra tylko własną muzykę. To nowa jakość na Polskiej scenie muzycznej. Główne atuty zespołu to połączenie tekstu i muzyki w taki sposób, żeby wchodziły nie tylko do głowy, ale i do serca. Każdy utwór zawiera życiowy przekaz, który często wzrusza do łez.

Założenie grupy nastąpiło w 2008 roku. Wtedy także po kilku miesiącach pracy udało się wydać pierwszą płytę pt. Na ostatnim piętrze nieba. W 2012 roku zespół wziął udział w programie Must be the music. Tylko muzyka., w którym wykonał utwory Rozmowa bez nikogo oraz Moje małe nieba. Pierwszy z nich stał się w krótkim czasie jednym z najbardziej poszukiwanych utworów w sieci.

Co powiedzieli po występie Tax Free jurorzy?

Kora: -Dobra piosenka. Jest o czymś i jest festiwalowa bez dwóch zdań. Podobacie mi się. Nie ma tutaj żadnej ściemy i czegoś czego nie znoszę, czyli udawania. Jest wszystko to co lubią ludzie ci z tyłu za nami, czy w ogóle w naszym kraju i przypuszczam, że też i na świecie. To jest bardzo rzetelne.

Elżbieta Zapendowska: -Waldemarze, masz dobrze brzmiący głos i grasz na trąbce.

Adam Sztaba: -Bardzo mi się podobało poukładanie gitar w tym numerze. Naprawdę. Takie jest mądre, rzetelne. Bardzo mi się podobało i wokal też. Taka mądrość z Was bije.

Łozo: -Wszyscy uważamy tak samo. Nie chciałbym żeby takich piosenek było więcej i więcej na naszym rynku, aczkolwiek trzeba uznać, że gracie bardzo dobrze i to było dobrze zagrane i… taka prawda od Was bije.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Tax Free?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com