POLECAMY

TATIANA – POLSKA WOKALISTKA Z BRYTYJSKIM ZESPOŁEM – rozpoczyna koncerty w POLSCE. Tatiany Okupnik nie trzeba Państwu przedstawiać, bowiem ta charyzmatyczna wokalistka jest uznana nie tylko w Polsce, ale też poza jej granicami. Przez 7 lat była wokalistką popularnego w Polsce zespołu Blue Café. Ostatnio jej artystyczna podróż zaprowadziła ją na Wyspy Brytyjskie. Dostrzeżono jej talent, co zaowocowało wydaniem płyty z brytyjskimi muzykami. W Polsce płyta ukazała się nakładem wytwórni Sony Music Polska.
Tatiana plus 7 świetnych brytyjskich muzyków to gwarancja energicznego show!

W marcu 2011 Tatiana wystąpiła w Londyńskim BBC CLUB, prezentując nowy materiał z płyty “SPIDER WEB”. Tatiana wzbudziła wielki aplauz brytyjskiej publiczności, nie tylko “rzucającym na kolana” wokalem, co dla nas – Polaków – nie jest żadną nowością, ale także niewątpliwym talentem scenicznym, kontaktem z publicznością i dowcipem, które ze swadą prezentowała w klubie BBC.

Chcesz zorganizować koncert Tatiany Okupnik?  zadzwoń   604 349 905;   728 801 721   lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com