POLECAMY

Zespół Tarzan Boy powstał za sprawą Krzysztofa Rutkowskiego w 1989 roku. Pod koniec 1995 roku grupa dokonała nagrań kilku oryginalnych utworów, które przedstawiono następnie firmie fonograficznej STD w Warszawie.
W 1996 roku na rynku ukazał się debiutancki album zespołu „Kaligula”. To z niego pochodzą przeboje „Tarzan”, „Kaligula”, „Żółty Ananas” oraz „Promienie”. 29 września 1996 roku zespół odebrał w katowickim Spodku złotą płytę za sprzedaż albumu „Kaligula”. W 1997r. zespół wydał druga płytę ,,Moje sny” z którego pochodzą hity „Moje sny”, „Samoloty”, „Gul gul” i wiele innych. W międzyczasie Tarzan Boy koncertował w całej Polsce. Na ostródzkim festiwalu muzyki disco polo zespół wystąpił z premierową piosenką „Ona i Ja”.
Obecnie zespół powraca po 15 latach przerwy z nowym materiałem. Najnowszą płytę zespołu promują teledyski „Wszystkie rybki” i „Szałowa noc”. Nowy wizerunek sceniczny, sekcja taneczna zapewnia mega niezapomniane przeżycie na każdym koncercie.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Tarzan Boya?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com