POLECAMY

„You’re My Heart, You’re My Soul”, „Cheri Cheri Lady”, „Geronimo’s Cadillac”, „Brother Louie” i wiele, wiele innych, wciąż żywych i porywających do wspólnej zabawy hitów zespołu Modern Talking w nowym, energetycznym wykonaniu dwójki młodych, obezwładniająco przystojnych i utalentowanych showmanów.

Ich show to wyjątkowy i porywający koncert profesjonalnych muzyków, podczas którego panuje niecodzienna atmosfera rodem z dyskotek lat 80. i 90. Talking Brothers zawsze zapewniają spektakularną i pełną wrażeń muzyczno-taneczną imprezę dla widowni złożonej ze wszystkich pokoleń. Wprowadzą wszystkich w szalony klimat tamtych wspaniałych czasów i uwielbianej przez wszystkich muzyki. Bogate doświadczenia zdobyte na wielu krajowych estradach gwarantują jedyną w swoim rodzaju, niepowtarzalną wspólną zabawę widzów i wykonawców. Zapraszamy wszystkich, bez wyjątku, do wspólnego disco-tańca wraz z Talking Brothers w rytm przebojów Modern Talking! Nikogo nie może zabraknąć podczas szalonej zabawy!

Show grupy Talking Brothers jest idealną propozycją na imprezy plenerowe, dni miast, pikniki, festyny, biesiady, bankiety, eventy, imprezy tematyczne, święta, imprezy specjalne jak Andrzejki, Sylwester, wszelkie imprezy karnawałowe, Dzień Kobiet, Powitanie Wiosny, Powitanie Lata, Wianki, konferencje itp. Jednym słowem – Talking Brothers sprawdzają się zawsze i wszędzie tam, gdzie szuka się dobrej, szalonej zabawy!

Talking Brothers rozbujają każdego i wszędzie! Grali już m.in. na Festiwalu Gwiazd Sportu 2009 i uroczystym bankiecie w trakcie targów SALMED 2010. Występowali jako support i gwiazda wieczoru w trakcie wielu imprez w całej Polsce.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Talking Brothers?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com