POLECAMY

Szymon Wydra to na polskiej scenie rockowej postać niezwykła. W absolutnie niespotykany sposób potrafi połączyć tradycję mocnego, rockowego śpiewania z nowoczesnością i otwartym spojrzeniem na bieżące trendy w muzyce. CARPE DIEM – zespół pop-rockowy założony w 1992 roku w Radomiu przez wokalistę i lidera Szymona Wydrę. To zdobywcy najważniejszych nagród polskiego przemysłu muzycznego i twórcy wielu super przebojów, m.in. „Do nieba nie chodzę”, „Życie jak poemat”, „Warto wierzyć”. Zespół charakteryzuje profesjonalizm i wyjątkowe zaangażowanie w swoją twórczość. Jest on niezwykle doświadczony scenicznie (tysiące koncertów przez 25 lat istnienia). Cechuje go niezwykle sympatyczne podejście do publiki. Podczas koncertów humor „rozlewa się na lewo i prawo”, co każdy widz – słuchacz zapamięta na lata!

W latach 1992-2000 zespół wystąpił na licznych festiwalach i przeglądach regionalnych i ogólnopolskich zdobywając tam nagrody i wyróżnienia. W 2000 roku krytycy Gazety Wyborczej zaliczyli zespół do dwudziestu najlepiej zapowiadających się wykonawców na polskiej scenie muzycznej. Przełomowym momentem w karierze był udział Szymona Wydry w pierwszej edycji programu Idol w 2002 roku, w którym zajął trzecie miejsce i zyskał dużą popularność. Kilka miesięcy później ukazał się pierwszy album grupy „Teraz wiem”, z którego pochodzą przeboje: „Teraz wiem” i „Pozwól mi lepszym być”.
W 2005 roku zespół wydał drugą płytę „Bezczas”, promowaną przez single: „Życie jak poemat” i utwór tytułowy. Album zyskał status złotej płyty. W 2007 roku, na 15-lecie istnienia zespołu, ukazała się trzecia płyta pt. „Remedium”. Album promują single „Jak ja jej to powiem” oraz „Całe życie grasz”. Kolejne albumy to „Powołanie” z 2010 r. oraz „V Element”, który ujrzał światło dzienne w 2014 roku.

We wrześniu 2017 roku mija dokładnie 25 lat od założenia zespołu Carpe Diem. Grupa ma zaszczyt zaprezentować utwór „Płyń”, w pewien sposób podsumowujący ćwierć wieku Carpe Diem i niosący ich przesłanie, które, pomimo upływającego czasu, jest niezmiennie optymistyczne.

Recital Szymona Wydry.

To niebywała podróż poprzez dekady polskiej muzyki! Szymona nikomu nie trzeba przedstawiać. Wszyscy wiedzą, że to artysta nietuzinkowy, charakterystyczny, posiadający jeden z najciekawszych głosów w Polsce! Podczas koncertu Szymon przedstawia nie tylko znane i lubiane przeboje swojego zespołu Carpe Diem, ale również najpiękniejsze polskie piosenki, dbając nawet o najbardziej wybredne ucho słuchacza!

Dodatkowo plusem takiego występu są minimalne wymagania techniczne oraz możliwość organizacji w niemalże każdych warunkach lokalowych!

Program Świąteczny.

Zapraszamy do współpracy przy realizacji koncertu najpiękniejszych kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych w wykonaniu zespołu Szymon Wydra & Carpe Diem. „To te święta” to autorska propozycja zespołu.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Szymon Wydra & Carpe Diem?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com