POLECAMY

Szymon Wydra to niezwykła postać na polskiej scenie rockowej. W absolutnie niespotykany sposób potrafi połączyć tradycję mocnego, rockowego śpiewania z nowoczesnością i otwartym spojrzeniem na bieżące trendy w muzyce. CARPE DIEM – zespół pop-rockowy założony w 1992 roku w Radomiu przez wokalistę i lidera Szymona Wydrę. To zdobywcy najważniejszych nagród polskiego przemysłu muzycznego i twórcy wielu super przebojów, m.in. „Do nieba nie chodzę”, „Życie jak poemat”, „Warto wierzyć”. Zespół charakteryzuje profesjonalizm i wyjątkowe zaangażowanie w swoją twórczość. Jest on niezwykle doświadczony scenicznie (tysiące koncertów przez 25 lat istnienia). Cechuje go niezwykle sympatyczne podejście do publiki. Podczas koncertów humor „rozlewa się na lewo i prawo”, co każdy widz-słuchacz zapamięta na lata!

We wrześniu 2017 roku mija dokładnie 25 lat od założenia zespołu Carpe Diem. Grupa ma zaszczyt zaprezentować utwór „Płyń”, w pewien sposób podsumowujący ćwierć wieku Carpe Diem i niosący ich przesłanie, które, pomimo upływającego czasu, jest niezmiennie optymistyczne. Niedawno powstał nowy, anglojęzyczny projekt Carpe Diem, który został otwarty utworem „Higher Aims”. Piosenka została użyta w brytyjskim filmie Michaela Morrisa „MERCS. MOONSAMY” i od razu przyciągnęła uwagę mediów w Polsce!

Recital Szymona Wydry.

To niebywała podróż poprzez dekady polskiej muzyki! Szymona nikomu nie trzeba przedstawiać. Wszyscy wiedzą, że to artysta nietuzinkowy, charakterystyczny, posiadający jeden z najciekawszych głosów w Polsce! Podczas koncertu Szymon przedstawia nie tylko znane i lubiane przeboje swojego zespołu Carpe Diem, ale również najpiękniejsze polskie piosenki, dbając nawet o najbardziej wybredne ucho słuchacza!

Dodatkowo plusem takiego występu są minimalne wymagania techniczne oraz możliwość organizacji w niemalże każdych warunkach lokalowych!

Program Świąteczny.

Zapraszamy do współpracy przy realizacji koncertu najpiękniejszych kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych w wykonaniu zespołu Szymon Wydra & Carpe Diem. „To te święta” to autorska propozycja zespołu.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Szymon Wydra & Carpe Diem?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com