POLECAMY

Szymon Majewski – polski dziennikarz, showman, prezenter radiowy i telewizyjny, satyryk i aktor. W latach 1990-2004 pracował w Radiu ZET, od 1997 prowadził w tej rozgłośni program Sponton, przedtem audycje Szymoniada i Majewiada, wcześniej brał udział w programie Grupa Szczepana. Współpracownik kilku stacji telewizyjnych (TVP, Canal+; prowadził programy Słów cięcie gięcie, Sympatyczny program dla miłych ludzi oraz Szymon mówi Show). Występował w talk show Wieczór z Alicją. Był prezenterem programu Mamy Cię! w TVN. Od września 2005 w tej samej stacji prowadził swój autorski program satyryczny Szymon Majewski Show. Majewski pisze również felietony w czasopiśmie dla mężczyzn Playboy. Wystąpił również gościnnie w kilku filmach, m.in. E=mc2, Kiler i Superprodukcja.

Wieczór fOchu z Szymonem Majewskim

FOCH to monolog satyryczny, subiektywny przegląd wydarzeń wg. Szymona Majewskiego. FOCH w 50 % powstaje w domu, a drugie 50%  to improwizacja na scenie. To Lot Szymona o charakterze stand-upu, powstaje na gorąco, pod wpływem wydarzeń ze świata polityki i show biznesu. Nigdy nie do przewidzenia, energetyczne, spontaniczne wystąpienie. Dużo abstrakcji, dryfów, driftów i skojarzeń. Mocny. Nie dla dzieci. Nie dla wszystkich dorosłych. Tylko dla orłów.

One Mąż Show

ONE MĄŻ SHOW to monolog znanego i lubianego Szymona Majewskiego, który na przykładzie swojego małżeństwa opowiada o kłopotach i radościach współczesnego związku, relacji kobieta-mężczyzna, mąż-żona. To złożona z  przykładów i prawdziwych, zabawnych sytuacji, opowieść o uczuciu bezkompromisowym. Ciepła, ironiczna, autoironiczna, złośliwa i bardzo prawdziwa opowieść o kobiecie. Opowieść męża – zależnego od humorów żony i jej sposobu myślenia, zakochanego, mierzącego się ze współczesnymi stereotypami i popularnymi uprzedzeniami zarówno swojej żony, jak i jej koleżanek. Spektakl ilustrowany zdjęciami z historii małżeństwa państwa Majewskich.

Chcesz zaangażować Szymona Majewskiego?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com