POLECAMY

Grupa wokalno – rozrywkowa „SZAFA GRA” powstała w 2002r. i od tego czasu wystąpiła na ponad 700 imprezach! Repertuar „Szafy” to piosenki z lat 70., 80., 90., 00. w ciekawych i zaskakujących interpretacjach – piosenki znane, odkryte na nowo, wykonywane z dawką humoru i przymrużeniem oka. Zespół w rewelacyjny sposób wciela się w wiele gwiazd polskiej i światowej estrady. Artyści wchodzący w jego skład mają za sobą duży dorobek teatralno – estradowy.

Wszyscy zaczynali w musicalu „Metro”, następnie kontynuowali współpracę z duetem Józefowicz – Stokłosa, biorąc od początku udział we wszystkich spektaklach Teatru Studio Buffo. Basia i Beata ozdabiały swoimi piosenkami telewizyjny program „MDM” Manna i Materny, wykonując w nim przez parę lat kilkaset piosenek.
Talent Artystów tworzących grupę dostrzegli również inni twórcy zapraszając do współpracy i powierzając główne oraz pierwszoplanowe role w takich spektaklach jak: Crazy for you, Chicago, Grease, Koty, Miss Sajgon, Upiór w Operze, Deszczowa Piosenka, Rent, Mamma Mia.

Występowali na wielu festiwalach m.in:
Festiwal Top Trendy, Festiwal Opolski, Festiwal Dobrego Humoru, Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach, oraz prestiżowych balach biznesowych, eventach firmowych, imprezach prywatnych w rezydencjach znanych biznesmenów i dla najważniejszych VIP-ów w Polsce.

W skład grupy wchodzą gwiazdy warszawskich teatrów Buffo, Roma, Rampa i Syrena:

Basia Melzer – uczestniczka 2. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w telewizji Polsat
Beata Wyrąbkiewicz
Wojciech Dmochowski
Rafał Drozd

Chcesz zorganizować koncert zespołu Szafa Gra?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com