POLECAMY

Symulator Vip – (symulator sportowy, symulator zręcznościowy) przeznaczony jest dla wszystkich osób niezależnie od wieku.

Z atrakcji może skorzystać do 4 osób jednocześnie! Zabawy i konkursy prowadzi nasz konferansjer. Przez 8 godz. jesteśmy w stanie zabawić do 200 osób. Zastosowanie: wszelkie imprezy integracyjne, firmowe, szkolenia itp. Cena zawiera wszystkie elementy potrzebne do realizacji zamówienia.

GRY I ZABAWY
Co 1 – godz. możemy zmieniać gry i zabawy.  Dla wszystkich pasjonatów sportowych wyzwań mamy do zaoferowania nie lada gratkę – pakiet pięciu gier sportowych współpracujących z naszym symulatorem. Nie wystarczy już tylko naciskanie klawiszy i klikanie myszą – do pracy trzeba zaprzęgnąć całe ciało! Świetna zabawa gwarantowana zarówno dla maniaków komputerowej rozrywki jak i osób sceptycznie do niej nastawionych, możliwa do zorganizowania zarówno w sali konferencyjnej czy na spotkaniu firmowym, jak i w plenerze! Pakiet przeznaczony dla osób powyżej 12 roku życia.

1.SYMULATOR BOKSU
2.SKOKI NARCIARSKIE – symulator skoków narciarskich
Gratka dla wszystkich pasjonatów rywalizacji w skokach narciarskich! Każdy, kto kibicując zawodnikom uprawiającym tą dyscyplinę marzył, by kiedyś poszybować w powietrzu niczym Adam Małysz – ma teraz taką możliwość dzięki naszemu symulatorowi. Utrzymując równowagę i balansując ciałem kierujemy poczynaniami naszego alter – ego na ekranie. Wygrywa najlepszy!
3.SLALOM NARCIARSKI i SNOWBOARDOWY – symulator narciarski Każdą zimę pozbawioną śniegu uznajesz za straconą, bo nie masz możliwości, by poszusować? Symulator, który oferujemy rozwiązuje ten problem! Zjeżdżaj ze stoku z zawrotną prędkością, poczuj się jakbyś miał na nogach narty, gdy balansując ciałem kierujesz wirtualnego zawodnika ku zwycięstwu!
4.SYMULATOR BRAMKARZA – symulator piłkarski (bramkarza)
Czy jesteś w stanie dorównać Arturowi Borucowi? Nasz symulator umożliwia wcielenie się w rolę profesjonalnego piłkarza trenującego uderzenia głową. Nie jest to jednak zadanie proste – aby mu sprostać należy wykonywać ruchy dokładnie takie jak w rzeczywistości, stojąc na urządzeniu reagującym na nacisk. Dodatkowym utrudnieniem są nadlatujące przedmioty, które nie dość, że przy kontakcie z naszym alter ego na ekranie przyprawiają je o ból głowy – dorzucają do puli uczestnika punkty karne
5. TENIS ZIEMNY – symulator tenisa ziemnego
Nikt nie oprze się możliwości wcielenia się w rolę profesjonalnego tenisisty na miarę Agnieszki Radwańskiej walczącego o zwycięstwo! Kontrolery pozwalają na idealne odwzorowanie ruchów uczestnika zabawy na ekranie. Profesjonalny sprzęt audio i video zastosowany w urządzeniu czyni rozrywkę jeszcze atrakcyjniejszą. Symulator gwarantuje dobrą zabawę zarówno zagorzałym fanom tego sportu jak i osobom, które chcą po prostu zrelaksować się w miłej atmosferze.
6. ŁOWIENIE RYB – symulator wędkarski
Świetna rozrywka dla ludzi, którym brakuje czasu, by udać się nad wodę by zrelaksować się z wędką. Niecierpliwi na pewno nie będą zawiedzeni – w przeciwieństwie do rzeczywistości symulator pozwala na bardzo dynamiczną zabawę. Do rywalizacji staje dwóch śmiałków, którzy starają się zdobyć jak najwięcej punktów w określonym czasie. Połamania kija!
7. STRZELANIE DO CELU – symulator strzelniczy
Koniec z mało realistycznym wykorzystaniem komputerowych urządzeń wskazujących w wirtualnej rozrywce! Weź do ręki replikę broni i udowodnij, że jesteś świetnym strzelcem. Nigdy nie strzelałeś? To nic trudnego! Obroń mieszkańców wioski przed najazdem Obcych! Działaj sam lub utwórz dwuosobowy zespół. Świetna zabawa dla każdego!
8.HULA-HOP – symulator lekkoatletyczny
Każdy z nas miał styczność z tą zabawką, ale na pewno nie w takim wydaniu! Balansuj ciałem starając się wykonać jak najwięcej obrotów w określonym czasie.
9.BALANSUJĄCE KULE – symulator zręcznościowy
Spróbuj sprostać zadaniu polegającemu na balansowaniu płaszczyzną w taki sposób, by doprowadzić kule do otworu i przejść do następnego poziomu. Dodatkowym utrudnieniem jest ograniczony czas na wykonanie zadania. Świetna zabawa dla każdego!
10.MATY DO TAŃCZENIA
Dla osób uwielbiających zabawę na parkiecie oferujemy urządzenie, które bije rekordy popularności za granicą. Dance mat to absolutny hit! Zabawa polega na odwzorowaniu ruchów ukazywanych na ekranie tańcząc w rytm muzyki. Trzeba popisać się świetnym refleksem i wyczuciem rytmu by sprostać wyzwaniu. Rozrywka ta przykuwa do siebie ludzi na długie godziny! Uczestnicy mający ochotę na emocjonującą rywalizację mają możliwość rozegrania tanecznego pojedynku bawiąc się na dwóch matach jednocześnie! Dzięki zastosowaniu tej opcji możliwe jest rozgrywanie turnieju o miano najlepszego tancerza imprezy, co motywuje bawiących się do wyciśnięcia z siebie siódmych potów w bardzo sympatycznej atmosferze.
11. KRĘGLE – symulator kręgielni
Gra w kręgle w miejscu obejmującym jedynie ułamek powierzchni zajmowanej przez halę bowlingowi? Idealne odwzorowanie ruchów ciała i praw fizyki? Niemożliwe? Dzięki naszemu symulatorowi uczestnicy zabawy mogą wkroczyć w nowy wymiar wirtualnej rozrywki! Nie jest już potrzebna wyprawa na halę i odpowiedni strój, by świetnie się bawić. Warto spróbować swoich sił, zwłaszcza dlatego, iż w Polsce bowling jest nadal sportem dość egzotycznym. Uczestniczyć w zabawie mogą zarówno dzieci jak i osoby dorosłe. Duża porcja uśmiechu gwarantowana!
12. GOLF – symulator golfa
Większość ludzi uważa golfa za nudny sport dla sztywniaków. Nasz symulator pozwoli przełamać te stereotypy! Nie jest już potrzebna koszulka polo, eleganckie spodnie i drogi komplet kijów by oddać się tej relaksującej a jednak pasjonującej rozrywce! Zarówno dzieci jak i dorośli mogą spróbować swych sił w zabawie. Intuicyjne sterowanie przy wykorzystaniu całego ciała pozwala cieszyć się grą każdemu.
13. BASEBALL – symulator baseball-a
Jeśli nudzą Cię gry sportowe, które są jedynie kopiami swych poprzedniczek, a oprócz tego zgadzasz się z poglądem, że ruch to zdrowie – właśnie znalazłeś odpowiednią dla siebie rozrywkę, która przerośnie Twoje oczekiwania! Poczuj klimat baseballowych rozgrywek wcielając się w rolę miotacza lub pałkarza. Korzystanie z symulatora jest dziecinnie proste, więc możesz zapomnieć o kwestii sterowania i w pełni skupić swą uwagę na pasjonującej rozgrywce, odpowiedniej dla każdego niezależnie od wieku.
14. BILARD – symulator bilardu
Nie są już potrzebne ciężkie i nieporęczne stoły bilardowe by uatrakcyjnić imprezę. Dzięki zastosowaniu technologii monitorującej ruchy graczy w trzech wymiarach uczestnicy mają wrażenie, że biorą udział w rzeczywistej rozgrywce. Warto spróbować!
15. CZOŁGI – symulator zręcznościowy
Jest to gra, której nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Kultowy tytuł królujący na pierwszych konsolach do gier wideo powraca w świetnym stylu! Każdy, kto miał kiedykolwiek z nim styczność zachwyci się nowoczesnym sterowaniem pozwalającym na równoczesne sterowanie pojazdem i prowadzenie ognia we wszystkich kierunkach! Dwuosobowe zespoły starają się pokonać przeciwnika i uzyskać jak najlepszy wynik. Stań do walki!
16. CYMBERGAJ – symulator zręcznościowy
Dla wszystkich osób, które przepadają za tą grą nasz symulator będzie z pewnością miłą odmianą. Niesamowite tempo rozgrywki gwarantuje ogrom emocji i świetną zabawę dla każdego, kto odważy się spróbować. Możliwość swobodnego kontrolowania siły uderzenia i kąta natarcia sprawia, że sterowanie jest intuicyjne. Świetna rozrywka dla całej rodziny!
17. WYŚCIGI BYKÓW – symulator jazdy na byku
Dla wszystkich miłośników imprez plenerowych proponujemy nowatorską zabawę – dosiądź byka by wraz z inną osobą wziąć udział w wyścigu. Balansując ciałem niczym prawdziwy jeździec kieruj biegiem zwierzęcia, by dotrzeć do mety jako pierwszy!
18. BIEGI – symulator biegów
Nasz symulator uatrakcyjni każdą imprezę, której uczestnicy chcą sprawdzić swą kondycję, ale nie pozwalają na to warunki terenowe. Pozwala on zmierzyć się dwu śmiałkom na krótkim bądź długim dystansie. Uczestnicy wyciskają z siebie siódme poty, ale wynagradza im to satysfakcja z dotarcia do mety jako pierwszy.
19. DARTS – symulator rzutów lotkami
Wykaż się celnym okiem i świetną koordynacją ruchów! Oferujemy symulator popularnej gry barowej Darts. Dzięki przeniesieniu owej rozrywki w wirtualny wymiar zyskuje ona znacząco na dynamice i grywalności. Koniec z typowymi dla tej zabawy problemami, takimi jak nieporęczne urządzenia i połamane lotki! Wieloosobowa rozrywka na najwyższym poziomie!
20. CHODZENIE PO LINIE – symulator zręcznościowy
Poczuj się niczym profesjonalny cyrkowy linoskoczek! Oferowany przez nas symulator doskonale sprawdzi umiejętność balansowania ciałem przez uczestników imprezy. Każdy z nich musi pokonać wyznaczony dystans w jak najkrótszym czasie. Ranking osiągniętych wyników podgrzewa atmosferę i zachęca do wysiłku. Powodzenia!
21.SYMULATOR ŁUCZNIKA – symulator strzelniczy
Przenieść się w czasy legendarnych wojowników? Z naszym symulatorem wszystko jest możliwe! Wciel się w postać, na myśl, o której drżeli najodważniejsi – kusznika. Udowodnij, że posiadasz umiejętności na miarę Wilhelma Tella!

Chcesz wynająć Symulator Zręcznościowo Sportowy?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com