POLECAMY

Profesjonalny Ruchomy Symulator WRC – wersja dla 2 osób (kierowca+pilot).
Symulator WRC dla 2 osób posiada ruchome fotele oraz cztery monitory 24”, które oddają wierne doznania z jazdy prawdziwym samochodem WRC w skali 1:1. Wszelkie detale symulatora nawiązują do sportowego auta. Aluminiowa konstrukcja oraz oświetlenie LED zapewniają doskonałą estetykę. Symulator WRC dla 2 osób to jedyne takie urządzenie Polsce, w którym doświadczysz niesamowitych wrażeń.
Zostań kierowcą rajdowym lub pilotem WRC – Sztuka szybkiej komunikacji poprzez zabawę.
Urządzenie przeznaczone jest dla osób od 10 lat, a ich waga nie może przekraczać 120 kg na osobę . Program umożliwia jazdę na czas na odcinkach specjalnych (OS). Dla tych, którzy przed wyruszeniem chcą wyczuć pojazd, przygotowaliśmy szkołę jazdy na placu manewrowym. Komunikacja miedzy kierowca a pasażerem (pilotem) odbywa się za pomocą interkomu. Pilot otrzymuje szczegółowe informacje które musi przekazać kierowcy w najbardziej zrozumiały sposób. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby w profesjonalny sposób oddać wrażenia z jazdy.
Instalacja symulatora jazdy w pomieszczeniach lub plenerze.
Lekka konstrukcja wykonana całkowicie z aluminium, umożliwia wniesienie urządzenia po schodach. Wymiary to 230 cm x 150 cm,  a rozmontowany 2x 115cm x 150cm. Czas montażu nie przekracza 30 min. Wymagane zasilanie 230V/1,5  kW. Waga urządzenia to 170 kg. Czas wyścigu to ok. 5 min. Symulator może pracować zarówno w plenerze (zapewniamy namiot ochronny) jak i w pomieszczeniach zamkniętych.
Reklama na symulatorze jazdy i w programie.
Symulator WRC dla 2 osób umożliwia umieszczenie dowolnej  szaty graficznej zarówno na zewnątrz symulatora jak i w samym programie. Do dyspozycji mamy ponad 100 modeli różnych marek samochodów, nie tylko WRC.

Chcesz wynająć Symulator Ruchomy WRC – 2 – osobowy?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com