POLECAMY

SUMPTUASTIC to siedmioosobowa grupa pochodząca z Bolesławca, która powstała w 2000 roku. Debiutancki album „bo to wszystko jest Dla Ciebie” wydany w 2003 roku osiągnął ogromny sukces sprzedając się w nakładzie ponad 100 tysięcy egzemplarzy. Drugi album zespołu „Cisza” (2005 r.) ugruntował popularność zespołu, zdobywając uznanie wśród 45 tysięcy nabywców.
We wrześniu 2006 roku światło dzienne ujrzał trzeci album „Bez ciemności nie ma snów”. Przez pierwsze tygodnie od dnia premiery był jednym z najchętniej kupowanych polskich albumów (w premierowym tygodniu – jako najwyższa nowość – zadebiutował na 12. pozycji listy OLiS; w następnym trafił już do Top 10). Wydanie trzeciego albumu poprzedził występ na Sopot Festival 2006, do którego zespół zakwalifikował się jako jeden z pięciu finalistów wybranych przez słuchaczy Radia Zet. Piosenka „Za jeden uśmiech Twój” przez kilkanaście tygodni była jednym z najczęściej odtwarzanych przebojów w ogólnopolskich stacjach radiowych. Drugim singlem promującym album był utwór tytułowy „Bez ciemności nie ma snów”. W roku 2007 SUMPTUASTIC ponownie wystąpił na Sopot Festival 2007 z utworem „Opuszczony”. Finalnie trzeci album zespołu zdobył status Złotej Płyty.
Po trzech latach od wydania trzeciego albumu SUMPTUASTIC powrócił z nowym albumem „Iluzjoniści” (wrzesień 2009). Singlem promującym album został utwór „Mali Wielcy”, który przez kilka tygodni zajmował czołowe miejsca na ogólnopolskich listach przebojów, otrzymując wyróżnienie Ballady Roku 2009 przyznane przez Radio FaMa. Drugim singlem promującym album „Iluzjoniści” został utwór „Kiedy mrok pochwyci mnie”.
Oprócz sukcesów na listach i sprzedaży albumów, od wielu lat zespół należy do ścisłej krajowej czołówki pod względem ilości granych koncertów. Ma na swoim koncie kilkaset koncertów w kraju i za granicą (głównie Niemcy i USA), a każdy z nich to niezapomniane przeżycie dla każdego widza.
2010 to szczególny rok dla zespołu, ponieważ grupa kończyła swoje 10 lat. Z tej okazji zespół przygotował specjalną płytę „The BEST of”, na której umieszczono 18 największych przebojów SUMPTUASTIC oraz dwa premierowe utwory „Skrzydła” i „Dopóki Jesteś”. Premiera albumu to 3 grudnia 2010, wydany został przez przez Universal Music Polska.
Największe przeboje: „Kołysanka, „Za jeden uśmiech Twój”, „Bo mam Ciebie”, „Niebo bez Ciebie”.

Po 17 latach działalności zespół SUMPTUASTIC żegna się ze słuchaczami. Na pożegnanie zespół nagrał swój ostatni album, nad którym prace trwały 7 lat, pełnych turbulencji i przeszkód, ale udało się i oto jest. Ostatni album „Wszystko ma swój czas”, ostatnia trasa koncertowa pod tym samym tytułem, ostatnia szansa, by posłuchać na żywo „Kołysanki”, „Za jeden uśmiech Twój”, „Bo mam Ciebie”, „Mali Wielcy”, „Opuszczony”, „Nieodwołalnie kocham Cię” i innych przebojów, które od ponad dekady rozbrzmiewają w całej Polsce i na świecie.

To również pierwsza i jedyna okazja, by posłuchać zupełnie nowych utworów, które znalazły się na ostatnim albumie „Wszystko ma swój czas”.
Koncerty zespołu to doskonała zabawa zarówno dla starszych, jak i dla młodszych. Nostalgiczna podróż przez ostatnie 17 lat pośród wzruszających ballad i energetycznych pop-rockowych kompozycji. Polecamy i jednocześnie zachęcamy do skorzystania z okazji na koncert SUMPTUASTIC.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Sumptuastic?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com