POLECAMY

Zespół powstał w październiku 2012 roku po nagraniach do popularnego programu „Disco Star” w telewizji Polo TV. Już 29 stycznia 2013 roku na antenie pojawił się debiutancki teledysk grupy do utworu „Stereo”, poprzedzony reportażem z planu zdjęciowego. Następnie formacja wystąpiła na II urodzinach Polo Tv i w wakacje rozpoczęła swoją pierwszą trasę koncertową po Polsce. Na III ogólnopolskim Festiwalu w Kobylnicy panowie zwycięsko wyszli z konkursu Debiutów i tym samym walczyli o nagrodę Hit Lata 2013. Można ich było zobaczyć także na jubileuszowym XVIII Festiwalu w Ostródzie, gdzie także zmierzyli się w konkursie debiutów.

Na koniec października 2014 roku ukazała się debiutancka płyta pod tytułem „Stereotypy”. Stereo w wersji koncertowej to, oprócz charakterystycznego wokalisty, również niesamowita perkusja i fenomenalna gitara. Wszystko to razem tworzy klimat fantastycznej imprezy. Stereo można zobaczyć w telewizji oraz posłuchać w radio. Ponadto utwory pojawiają się na wielu składankach, takich jak na przykład „Zabawa z Vox FM”, „W rytmie POLO TV” czy „VIPO disco polo”.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Stereo?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com