POLECAMY

Zespół powstał w październiku 2012 roku po nagraniach do popularnego programu Disco Star telewizji POLO TV. Już 29 stycznia 2013 roku na antenie telewizji Polo Tv pojawił się debiutancki teledysk grupy do utworu „Stereo” poprzedzony reportażem z planu zdjęciowego. W maju formacja wystąpiła na II urodzinach Polo Tv i w wakacje rozpoczęła swoją pierwszą trasę koncertową po Polsce.
Na III ogólnopolskim Festiwalu w Kobylnicy Panowie zwycięsko wyszli z konkursu Debiutów i tym samym walczyli o nagrodę Hit Lata 2013. Można ich było zobaczyć także na jubileuszowym XVIII Festiwalu w Ostródzie, gdzie także zmierzyli się w konkursie debiutów.

Na koniec października 2014 ukazała się debiutancka płyta pod tytułem „Stereotypy” Stereo w wersji koncertowej to oprócz charakterystycznego wokalisty również niesamowita perkusja i fenomenalna gitara. Wszystko to razem tworzy klimat fantastycznej imprezy. Stereo można zobaczyć w Polo Tv i Vox TV oraz posłuchać m.in. w radio Plus, VoxFm. Ponadto utwory znaleźć można na wielu składankach, takich jak na przykład „Zabawa z Vox FM”, „W rytmie POLO TV” czy „VIPO disco polo”.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Stereo?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com