POLECAMY

Parodysta i kabareciarz. Występuje na scenie od roku 1983. Zaczynał w Kabarecie „Szerszeń” Kazimierza Brusikiewicza w warszawskim „GRAND” Hotelu. Następnie brał udział w „Kabarecie Hanki Bielickiej” przez 3 sezony występując w Kawiarni „Nowy Świat”. W latach dziewięćdziesiątych przez dwa sezony w Kabarecie „POD EGIDĄ” Jana Pietrzaka, a także w kabarecie „PIGWA SHOW”.

Stan Tutaj parodiuje (między innymi): piosenkarki (Maryla Rodowicz, Edyta Górniak, Hanna Banaszak, Kayah), piosenkarzy (Krzysztof Krawczyk, Czesław Niemen, Ryszard Rynkowski, Stachursky), polityków (Lech Wałęsa, Józef Oleksy, Jacek Kuroń, Bronisław Geremek), zespoły (Budka Suflera, Ich Troje, Golec uOrkiestra). Od 1997 roku Stan Tutaj wydał 5 płyt, które sprzedały się w kilkusettysięcznych nakładach. Koncertuje za granicą dla Polonii w USA, Kanadzie i Australii.

Obecnie jego 60-minutowy program pt. „Parodie” można zamówić w najdalszych zakątkach naszego kraju. Występuje równie chętnie w Sali Kongresowej w Warszawie, jak i na małym przyjęciu np. w Międzyzdrojach!

Chcesz zorganizować występ Stana Tutaj? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com