POLECAMY

Soundwalker jest obecny w tematycznych katalogach internetowych obok czołowych polskich twórców klasycznej muzyki elektronicznej. Został zaproszony m.in. do udziału w festiwalu The Day of Electronic Music w Cekcynie, który jest uważany za jedno z najważniejszych wydarzeń cyklicznych dla tego gatunku muzycznego (na festiwalu tym gościły m.in. takie gwiazdy jak m.in. Marek Biliński, Władysław Komendarek czy Steve Schroyder z legendarnej grupy Tangerine Dream). Otworzył swoim koncertem Ocean Electro Festival we Władysławowie w 2013 roku, a ostatnio wystąpił obok Marka Bilińskiego, Roberta Kanaana i Przemysława Rudzia w pierwszej edycji Electro Day w Wejherowie.

Wśród bogatego instrumentarium artysty znajduje się m.in. niepozorny, ale legendarny Emitent String Ensemble, analogowy syntezator z lat 70. Instrument ten był używany m.in. przez takie gwiazdy jak Tangerine Dream, Air, The Eagles, Elton John, Pink Floyd, The Cure, Joy Division, OMD, Josh Wink, STYX, Tangerine Dream, Keane, Japan oraz New Order.

W czasie godzinnego koncertu muzyka zbierze słuchaczy do świata klasycznej muzyki elektronicznej. Usłyszymy na żywo nie tylko największe przeboje Jean Michel Jarre’a, Marka Bilińskiego, Vangelisa, ale także znane tematy muzyki filmowej, które na stałe wpisały się do naszej pamięci w czasach, kiedy syntezatory spowodowały muzyczną rewolucję (np. słynny wątek muzyczny „Axel F” z filmu „Gliniarz z Beverly Hills” Harold’a Faltermeyer’a, tematy z filmów Miami Vice, Mission Impossible i inne).

Syntezatorowym dźwiękom podczas koncertu towarzyszyć mogą ciekawe efekty świetlne oraz wizualizacje. W przerwach między utworami artysta nawiązuje w ciekawy sposób do historii rozwoju instrumentów elektronicznych oraz idącego w ślad za nimi gatunku muzycznego. W trackie koncertu może też odbywać się prezentacja firmy przedstawiając na ekranie najważniejsze tematy związane z daną marką.

Chcesz zorganizować koncert Soundwalker?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com