POLECAMY

SOUND MACHINE to grupa profesjonalnych muzyków, prezentujących muzykę wyłącznie na żywo, w najlepszych światowych aranżacjach. Coverband dla wymagających klientów, którzy na swoich imprezach stawiają na wysoką jakość artystyczną, muzyczną i brzmieniową. W zależności od charakteru imprezy, grają w składzie od 3 do 7 osób (instrumenty klawiszowe, gitara, bas, bębny, wokal męski, wokal damski, saksofon). Wszyscy muzycy SOUND MACHINE to doświadczeniu artyści, mający za sobą występy w Polsce i poza granicami kraju, również na największych obiektach i scenach (koncerty w Europie, USA, Rosji). W składzie zespołu znajdują się wyłącznie muzyczni profesjonaliści: absolwenci akademii muzycznych, nauczyciele i wykładowcy, kompozytorzy, aranżerzy, realizatorzy dźwięku i producenci dużych przedsięwzięć artystycznych w Polsce i poza granicami kraju. 

W repertuarze zespołu znajdują się opracowane przez zespół covery największych artystów światowej muzyki pop, rock, swing i szeroko rozumianej muzyki rozrywkowej. W ich wykonaniu można usłyszeć utwory takich artystów jak: Queen, Joe Cocker, Abba, Gloria Gaynor, Elton John, Sting, Bonem M., Phil Collins, Chris Rea, Elvis Presley, E.L.O., Roy Orbison, Dire Straits, Cher,  Frank Sinatra, Louis Armstrong, Ray Charles  i inni. W repertuarze zespołu znajdziecie również Państwo największe hity polskich wykonawców. 

SOUND MACHINE to zawsze żywiołowy SHOW, porywający publiczność do zabawy. Zespół gra na wysokiej jakości sprzęcie muzycznym (używanym przez czołowych artystów na świecie), co gwarantuje profesjonalne brzmienie. Występuje 100% LIVE! Realizuje wiele projektów muzycznych – od kameralnych – solowych, poprzez duety, trio, aż po pełne składy 6- i 7-osobowe. Skład osobowy zespołu każdorazowo jest dostosowywany do charakteru konkretnej imprezy. Dla Państwa potrzeb mogą wystąpić również w składzie powiększonym o chórki, tancerki lub sekcję dętą.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Sound Machine ?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com