POLECAMY

Finalistka „The Voice of Poland”, uczestniczka Finałów WOŚP, a także telewizyjnych programów muzycznych i audycji radiowych. Jej autorskie utwory goszczą na listach przebojów, w stacjach muzycznych, jak i w trakcie pokazów mody, gdzie, na równi z projektantami, otrzymuje owacje na stojąco. Ostatnie lata, to liczne występy Soni Michalczuk na festiwalach i imprezach przed wielotysięczną publicznością, ale także autorskie recitale i koncerty w legendarnych miejscach.

SoniaM jest artystką wszechstronną i elastyczną. Potrafi nawiązać fantastyczny kontakt z widzami, a koncert dla kilkutysięcznej widowni nie jest dla niej niczym nowym. Jej utwory są klimatyczne, a teksty, które tworzy – prawdziwe i pełne pasji. Swój recital artystka uzupełnia znanymi coverami zgodnie z zasadą, że lubimy te piosenki, które już znamy. Balans w kompozycji utworów zapewnia słuchaczom możliwość poczucia się na koncercie tak, jak na spotkaniu ze starym, zaufanym przyjacielem.

W zależności od potrzeb i możliwości, SoniaM może zaoferować koncert kameralny lub program na imprezę plenerową. Wokalistka może wystąpić zarówno solo (półplayback), w towarzystwie gitarzysty, jak i z całym zespołem.

Chcesz zorganizować koncert SoniM? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com