POLECAMY

Sold My Soul – prawdziwie męska i bezkompromisowa muzyka. Liderem zespołu jest Smok Smoczkiewicz – doświadczony gitarzysta, który przez lata doskonalił swój warsztat w brytyjskich zespołach Unbroken 71, Sonicbrew i Firebird. Sekcję rytmiczną tworzą Czarek Majewski, którego prosta i energetyczna gra idealnie zgrywa się z basowym stylem Waldemara Kołcza, dobrze znanego w środowisku wrocławskim, chociażby przez współpracę z muzykami Cross-u i Recydywa Blues Band. Śpiewa Łukasz Łyczkowski, który dał się poznać za sprawą współpracy z Leszkiem Cichońskim i grupą 5 rano. Zespół Sold My Soul istnieje od 2012 r. W 2013 został laureatem XV Festiwalu im. Ryśka Riedla, wydał EP-kę, a przed wejściem do studia zaznaczył swoją obecność szeregiem koncertów.

Rock and roll w wydaniu Sold My Soul to swego rodzaju rewizja tego, co rozkwitło pod koniec lat sześćdziesiątych i w dekadzie lat siedemdziesiątych XX w., jednak z odświeżonym brzmieniem i współczesną dbałością o technikę, tak wykonawczą, jak i nagraniową.

Sold My Soul pierwszym albumem w pełni potwierdzili swoje motto – szanują tradycję i patrzą w przyszłość. Przy tym serwują kawał rasowego rock and rolla wywodzącego się ze starej szkoły. Mam nadzieję, że ta płyta przyczyni się do jego renesansu po latach fascynacji elektroniką, fajerwerkami i przeróżnymi alternatywami wobec solidnego warsztatu muzycznego. Panowie mocno chodzą po ziemi, wiedzą co robią, a w swojej twórczości są szczerzy – to wszystko czuje się w ich muzyce. Gratuluję im świetnej płyty i życzę powodzenia!

Chcesz zorganizować koncert zespołu Sold my Soul?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com