POLECAMY

Andrzej Smolik to jeden z  najbardziej uznanych producentów muzycznych w Polsce, jedyny, który oprócz produkcji utworów i albumów dla innych artystów (takich jak np.: K. Nosowska, R. Gawliński, K. Krawczyk czy Maryla Rodowicz i Maria Peszek), wydaje swoje własne autorskie / producenckie płyty. Dotychczasowe albumy sygnowane nazwiskiem Smolika spotkały się z wyjątkowo przychylnym odbiorem zarówno wśród publiczności, fanów, jak i wśród recenzentów i całej branży muzycznej. Smolik z wielkimi sukcesami produkuje też muzykę do filmów, spektakli teatralnych i telewizji. Jest również autorem muzyki do wielu kampanii i filmów reklamowych.

Nazwisko Smolika jest niezmiennie od kilku lat marką nierozerwalnie wiążącą się nie tylko z muzyką, ale również z dobrym gustem, najlepszymi i najświeższymi trendami i nowoczesną elegancją. Potwierdzają to nagrody, jakie otrzymał w ostatnich latach, np.: TRENDY ELLE, bardzo prestiżowy „Paszport Polityki”, Fryderyk za produkcje roku 2006 i 2009 oraz dla najlepszego kompozytora 2003 i 2006, trzykrotna nominacja do nagrody MTV European Music Award. Na początku 2008 roku Smolik został wyróżniony nagrodą Kreatura 2008 za wkład w muzykę reklamową. Dzieło SMOLIKA „The Trip”  z 2012 roku to bezprecedensowy przykład współpracy między filmowcami a muzykiem. To transmedialny projekt składający się z filmu, jego wersji interaktywnej, koncept albumu autorstwa Smolika oraz projektu fotograficznego.

Koncert SMOLIK z gośćmi.

Do podstawowego składu: perkusja, trąbka, bas, gitara, syntezatory Smolika i podstawowych wokalistów, czyli Skubasa i Kasi Kurzawskiej, często zapraszani są inni goście, którzy pojawili się na płytach SMOLIKA, jak np. Novika, Mika Urbaniak, Kev Fox.

Chcesz zorganizować koncert Smolika?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com