POLECAMY

Grupa Smile zaprezentuje Państwu mocno energetyczną porcję tego, na co wszyscy czekają i przy czym chcą się bawić. Jest to popularny i sprawdzony cover band wykonujący muzykę w 100% na żywo. Działają na rynku eventowym od ponad 10 lat, proponując najwyższych lotów rozrywkę dla przeróżnych grup odbiorców. Współpracują z agencjami eventowymi, jak również bezpośrednio z największymi światowymi korporacjami w trakcie imprez zamkniętych dla swoich pracowników i kontrahentów, miejskimi instytucjami kulturalnymi podczas dni miast (koncerty plenerowe, pikniki, itp.), osobami prywatnymi oraz agencjami, podczas przyjęć weselnych.

W ich ofercie znajdują się koncerty:

Live Tina Turner Show
Królowa rocka jest tylko jedna, dlatego Smile chce zabrać Państwa w podróż razem z Tiną Turner. Niezapomniany show i wielkie hity takie jak „Simply The Best” w ich wykonaniu to gwarancja dobrej zabawy i niezapomnianych wrażeń. Jedyny taki projekt w Polsce!

Boogie Night Fever

Lata 70. kochają wszyscy – niezależnie od wieku! Kolorowy i szalony show z udziałem zespołu Smile to „powrót do przeszłości”. Największe przeboje i odpowiednio dobrane kostiumy przeniosą Was w ten niesamowity okres. Projekt na każdą imprezę!

Smooth Jazz

To specjalnie dobrany repertuar na bardziej kameralne imprezy dla prawdziwych melomanów. Dzięki współpracy znanego producenta muzycznego na rynku, rozpoczęli projekt autorski, który bardzo dobrze sprawdza się podczas imprez otwartych, pikników, dni miast.

Wszystkie projekty: cover, Tina Turner Show, Boogie Night Fever, Smooth Jazz można ze sobą łączyć!

Chcesz zorganizować koncert zespołu Smile? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@agencjaluxart.com