POLECAMY

Prawdziwa gratka dla miłośników „Rancza” i swojskich pejzaży wsi Wilkowyje – czyli dla wszystkich. Nieznane, a więc ekskluzywne pogwarki dżentelmenów z ławeczki sprawiają, iż obraz wsi niespodziewanie się rozjaśnia – jest jakoś weselej, cieplej i przychylniej. SMAK MAMROTA  to opowieść o niecodziennym wydarzeniu, którego uczestnikami są mieszkańcy wsi Wilkowyje – czyli bohaterowie słynnego serialu telewizyjnego „Ranczo”. W czwartym sezonie doszło m.in. do ślubu policjanta Staśka z dzierżawiącą gospodę „U Japycza” Violetką. Wiele milionów telewidzów obserwowało szczęśliwą młodą parę. Ale nikt nie wie, jak wyglądał wieczór kawalerski Staśka i jakie były jego konsekwencje…

Pikantnych  szczegółów o  tym szczególnym w życiu mężczyzny momencie można dowiedzieć się oglądając widowisko SMAK MAMROTA. Na scenie gwiazdy serialu RANCZO: Violetka (Magda Waligórska), Policjant (Arkadiusz Nader), a przede wszystkim bywalcy słynnej ławeczki: Hadziuk (Bogdan Kalusa) i Solejuk (Sylwester Maciejewski). Półtorej godziny dobrej zabawy gwarantowane!

Udział biorą:

BOGDAN KALUS – to polski aktor filmowy i teatralny grający Tadeusza Hadziuka w serialu „Ranczo”. Po ukończeniu szkoły podstawowej trafił do szkoły muzycznej. Założył zespół rockowy, gdzie grał na perkusji. W latach 1987-1992 występował w różnych grupach kabaretowych. Od 1990 roku występuje w prywatnym teatrze Korez w Katowicach. W wolnych chwilach jest spikerem na stadionie Ruchu Chorzów. Był spikerem w Wielkich Derbach Śląska 2008r. pomiędzy Ruchem Chorzów a Górnikiem Zabrze. W 2008 roku dostał nagrodę Świra w kategorii: Aktor.

SYLWESTER MACIEJEWSKI – ukończył warszawską PWST w roku 1978. Dziś jest popularnym aktorem filmowym i teatralnym. W latach 1978-87 był aktorem stołecznej Komedii, gdzie po debiucie w Kolorze niebieskim wg Zoszczenki w reż. Eugeniusza Korina wielokrotnie występował w spektaklach Olgi Lipińskiej (Król IV, Ja się nie boję braci Rojek, Dożywocie, Happy end). Od roku 1987 jest aktorem Teatru Powszechnego. Ma w swoim dorobku szereg wyrazistych ról drugoplanowych w spektaklach (Jasiek w „Weselu” Jana Kulczyńskiego, Sliko w „Przedstawieniu Hamleta we wsi Głucha Dolna” Olgi Lipińskiej) i serialach telewizyjnych („Alternatywy IV”, „Policjanci”, „Miodowe Lata”, „Graczykowie”, „Miasteczko”) oraz filmach fabularnych („Siekierezada” Witolda Leszczyńskiego, „Kilerów dwóch” i „Pieniądze to nie wszystko” Juliusza Majewskiego).

ARKADIUSZ NADER w 1987 roku ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie. Obecnie jest aktorem Teatru Ateneum im. Stefana Jaracza. W 2007  roku wystąpił w serialu Ranczo Wilkowyje jako policjant Stasiek.

MAGDALENA WALIGÓRSKA – polska aktorka teatralna i filmowa, grająca Wioletkę w serialu Ranczo. Jest Absolwentką PWST we Wrocławiu którą ukończyła w 2007 roku. Przed rozpoczęciem studiów grała w filmach i serialach, głównie epizody, m.in. w Filmie Romana Polańskiego „Pianista” , w serialu „Klan” oraz „Na dobre i na złe”.

Chcesz zorganizować spektakl Smak Mamrota?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com