POLECAMY

Zespół SKANER pojawił się na rynku muzycznym w 1993 roku, a Robert Sasinowski (wcześniej jeden z założycieli grupy BOYS) został liderem i wokalistą grupy. Już pierwsze nagrania: “Kino Kino”, “Weronika”, “Gwiezdny pył”, spodobały się słuchaczom ale prawdziwy sukces, nagrody i popularność przyniosła piosenka i płyta pt. “Nadzieja”. Do tego utworu powstał też pierwszy teledysk, który obejrzało miliony widzów legendarnego programu telewizji Polsat – “Disco Polo Live”. Od tego czasu powstało kilkanaście niezapomnianych przebojów “Moja wolność”, “American Boy”, “Lato w Kołobrzegu” , “Wracaj do mego świata”, “Afryka” , “Wakacyjny romans”, “Wiosna” czy “Żołnierz”. Dzięki nim i atrakcyjnym koncertom SKANER otrzymał wiele nagród i wyróżnień. Najważniejsze z nich to:
Złota i Platynowa płyta za album “Pociąg do gwiazd”
Złota płyta za album “Lato w Kołobrzegu”
GRAND PRIX I Festiwalu Muzyki Disco Polo – za piosenkę “Nadzieja”
Nagroda Publiczności na Festiwalu Muzyki Disco Polo i Dance
Nagroda Specjalna z okazji 15-lecia pracy artystycznej – Ostróda 2009

Za większość kompozycji, teksty i stronę wokalną odpowiada Robert Sasinowski. Przez kilkanaście lat pracy w studiach nagrań i na estradzie współpracował z wieloma muzykami i DJ’ami. Obecnie na scenie występuje z grupą taneczną, która dba o odpowiednią dynamikę i choreografię koncertów, a piosenki komponuje i nagrywa we własnym studio nagrań. Efekty tej pracy mogą ocenić słuchacze na najnowszej płycie pt. “Zagraj zemną”, która ukazała się 20 X 2009 nakładem firmy fonograficznej Green Star.
Robert Sasinowski był gościem wielu programów telewizyjnych: Disco Polo Live – Polsat, Rozmowy w toku – TVN, Kulisy sławy – TVN, Fakty – TVN, Big Brother – TV4, Disco Stacja ITV, Disco Polo Live – ITV, TV Białystok i inne. Latem 2009 w ramach cyklu o najlepszych zespołach disco polo ukazała się książka z płytą CD podsumowująca dotychczasowe osiągnięcia artystyczne. Zespół niezmiennie cieszy się dużą popularnością grając co roku wiele koncertów. Dobry kontakt z publicznością, prawdziwe przeboje i dynamiczny występ dają gwarancję dobrej zabawy.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Skaner?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com