POLECAMY

Singin’ Birds to trio wokalne, którego znakiem rozpoznawczym jest retro stylistyka oraz brzmienie głosów w bliskiej harmonii. Joanna Czarkowska, Dominika Kasprzycka-Gałczyńska oraz Dominika Dulny poznały się w szkole muzycznej, a ich wspólne pasje i miłość do muzyki zaowocowały niezwykłą współpracą, która trwa już od kilku lat. Singin’ Birds to nie tylko trzy współbrzmiące głosy. Wokalistkom nieodłącznie towarzyszy zespół profesjonalnych instrumentalistów. Każdy z nich dodaje do całości swój niepowtarzalny charakter i brzmienie. Za aranżację i produkcję muzyczną odpowiada człowiek wielu talentów – pianista Marcin Piękos.

Szerokiej publiczności zespół dał się poznać m.in. podczas  50. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, półfinału programu „Must Be The Music”, programu „Jaka to melodia?” czy trasy koncertowej organizowanej przez Program 1 Polskiego Radia – „Lato z Radiem”.

Muzyka zespołu działa niczym wehikuł czasu. Raz przenosi słuchaczy do eleganckich i szykownych czasów swinga, innym razem do szalonych lat 50. i 60., pełnych rock’n’rolla i bigbitu, by po chwili zaskoczyć zupełnie nowoczesnym brzmieniem. Singin’ Birds kochają zabawy muzyką, mieszają nowe ze starym i wciąż eksperymentują, bo wiedzą, że tylko wtedy powstaje coś niepowtarzalnego.

Program Świąteczny

Singin’ Birds wykonuje również programy świąteczne, które idealnie sprawdzają się podczas organizowanych w grudniu wigilii firmowych i Christmas party, wprowadzając gości w przedgwiazdkowy nastrój. Repertuar obejmuje znane amerykańskie i polskie piosenki związane z zimą oraz Bożym Narodzeniem.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Singin’ Birds ?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com