POLECAMY

Shine to pseudonim artystyczny białostoczanki Aleksandry Dąbrowskiej, który doskonale pasuje do młodej wokalistki, gdyż rzeczywiście na scenie błyszczy i przyciąga uwagę. Aleksandra jest autorką słów i melodii swoich utworów. Zadebiutowała w 2010 r. piosenką „Hej Kochanie”, która ukazała się na płycie Jorrgusa „Po Królewsku”.
Zespół Shine to wokalistka i dwie profesjonalne tancerki, które potrafią na scenie stworzyć prawdziwy show. Trzy atrakcyjne dziewczyny i doskonały repertuar utrzymany w klimacie disco polo z pewnością przypadnie do gustu uczestnikom imprezy. Zespół, chociaż stosunkowo nowy, ma już na swoim koncie przeboje, a najbardziej znana jest piosenka „Ejże, ejże!”, do której teledysk emitowany jest w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych, a piosenka przez wiele miesięcy utrzymywała się na pierwszych miejscach radiowych list przebojów. Oprócz piosenek autorskich, w repertuarze zespołu znajdują się również covery najbardziej popularnych piosenek muzyki tanecznej.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Shine ?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com