POLECAMY

Zespół SETUS powstał na początku 2010 roku – to nowa grupa na scenie muzyki dance, brzmieniowo nawiązująca do rytmicznych, wzmocnionych klimatów lat 80. Jego pomysłodawcą i założycielem jest promotor, producent i wydawca Grzegorz Ludwiczak, powracający po kilkuletniej przerwie na rynek muzyczny. Wokalistą SETUSa jest Michał Mech. Ukończył on Szkołę Muzyczną I stopnia im. Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie skrzypiec.
Przez ponad 14 lat był członkiem chóru Alla Polacca przy Teatrze Wielkim w Warszawie. Wykonywał również partie solowe (m.in. w “Małym Kominiarczyku” i “Fedorze”).
Jako 11-latek został zaproszony do udziału w realizacji dubbingu polskiej wersji językowej znanej bajki “Król Lew”. Użyczył głosu Małemu Simbie śpiewając również piosenki (m.in.”Hakuna Matata”, “Strasznie już być tym królem chcę”). Jako nastolatek podjął pracę w Restauracji Śpiewających Kelnerów w Warszawie m.in. ze względu na stały kontakt z muzyką. W 2001r. wystąpił w programie Polsatu “Droga Do Gwiazd” zajmując drugie miejsce w eliminacjach finałowych. Zaśpiewał piosenkę Enrique Iglesiasa pt. “Hero”. Od 2004r. solista zespołu odpowiedzialnego za oprawę muzyczną inicjatywy “Przystanek Jezus” na festiwalu “Przystanek Woodstock” oraz współprowadzący warsztaty muzyczne dla młodzieży chrześcijańskiej.

Chcesz zorganizować koncert zespołu Setus?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com